Přejít na obsah

Tudor Pelagos Diver Titanium 42mm


Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník REO

Oprasuji hustorii -- Tudor Submariner Snowflake. Tolik k oznaceni "novy".

 

Pravda, už se o ručičce a Snowflake psalo ve spojitosti s TUDOR Heritage 'Black Bay' EDITION, zapomněl jsem. Nicméně dali vzpomenout divné ručce z dnes velmi poptávaného a náležitě drahého vintage kousku.

 

Edit - odkaz

Upraveno uživatelem REO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník REO

Pár parametrů z Oceanictime blogu.

 

http://oceanictime.blogspot.com/?m=1

 

Musím konstatovat, že jsem debil. Čím víc se na Tudor Pelagos dívám, tím víc mu přicházím na chuť. Snad dokonce možná už zítra mi nebude vadit ani hodinová ručka, kterou jsem tak mohutně kritizoval. Avšak hodinky shánět 100% nebudu. Tudor mě těžce zklamal tím, jaký použil materiál, s titanem bych se nikdy nesmířil. Váha hodinek je pro mě hodně důležitý parametr.

Upraveno uživatelem REO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

to sibirrnaya - nemyslím si, že bude Pelagos nějak drahý neb jsou Tudory vzhledem k obdobným značkám cenově příznivý. Jdeš do nich Honzo ?

 

ETA 2824 mě deptá, to je pro mě handicap jako prase.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sibirrnaya - nemyslím si, že bude Pelagos nějak drahý neb jsou Tudory vzhledem k obdobným značkám cenově příznivý. Jdeš do nich Honzo ?

 

ETA 2824 mě deptá, to je pro mě handicap jako prase.

 

jsou pekny, moc pekny, ae jednak titan, druhak ETA a tretak nac nosit Pelagos, kdyz mam Submariner? :) uvidime, zalezi na cene, heritage chrona taky nejsou nic levnyho, a todle si myslim bude stat tak 85.000,- aspon..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou pekny, moc pekny, ae jednak titan, druhak ETA a tretak nac nosit Pelagos, kdyz mam Submariner? :) uvidime, zalezi na cene, heritage chrona taky nejsou nic levnyho, a todle si myslim bude stat tak 85.000,- aspon..

 

Tak uz je venku cena, 3950 CHF... Kolikto bude u nas, netusim.)

 

http://www.hodinkee.com/blog/2012/3/8/introducing-the-tudor-pelagos-a-titanium-dive-watch-with-a-s.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně ta ETA 2824 přijde v pohodě, Tudor to tak prostě má a pokaždé je špičkově nazdobená a vytuněná.

Ono taky co tam dát?

Rolex jim strojky nedá... Pokud by Tudoři měli svůj vlastní kalibr, tak by hodinky stály to, co Rolexky... Takže ta 2824 je logická volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Po letech...

Jsou fakt nádherný, diky za fotku. Dívám se na ne nejakou dobu, ale moje rozumný ja se (zatím) bráni koupi dalších (drahých) hodinek. Přijdou mi jako jedny z mála sportovních hodinek pro vsechny příležitosti vcetne tech společenských, proste k mori i do lesa, do divadla i na jednani. Jak je mas dlouho? Jak je na tom titan (a ocelové části) s opotřebením z běžného nošení? Přesnost, předpokládám je (COSC). Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, diky, ja mel spis na mysli takovýto běžný nošení - jestli se nepodepisuje na titanu (u Tudoruj) vice nez na oceli. Mam jedny Stormy z titanu (vim, ze jsou to neporovnatelne kategorie), a jsou dost jety a to jsem s nima psi kusy nedělal, titan mi prijde povrchové dost měkkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...