Přejít na obsah

Na čem spíte?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Minulý týden jsem koupil toto v IKEI a zatím naprostá spokojenost. Jak dlouho vydrží těžko říct, ale za ty peníze super.

 

EDIT: mají docela prakticky vyřešenou matraci 180x200. Jsou to dvě 90x200 v jednom obalu. Takže žádný předěl uprostřed postele a přitom je každá matrace samostatná, takže se může přítelkyně vrtět kolik chce.

Upraveno uživatelem adamjursa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasiči, to je zase informace :sad01_anim:

 

Když už, tak napiš kdes jí koupil, kolik stála a jestli má koňské žíně a přírodní materiál...

 

Našel jsem jí před pár lety na tramvajově zastávce, ted už stála mooooooc, a nemá cenu se jí zbavovat.

Materiál přírodní, hebký, hřející, typ švédský! stačí moderátore?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem jí před pár lety na tramvajově zastávce, ted už stála mooooooc, a nemá cenu se jí zbavovat.

Materiál přírodní, hebký, hřející, typ švédský! stačí moderátore?

 

Jo, takhle má vypadat kompletní info. Ale nevím, jestli poslat Afričana na tramvajovou zastávku pro matraci, taky by tam mohl tvrdnout hodiny a žádnou nenajde. Nedá se ta tvoja někde koupit? Nebo aspoň podobný model
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Mají to prarodiče přítelkyně a prý to fakt funguje - resp. prý se na tom prostě skvěle spí. A nejsou jediní od kterých jsem to slyšel ;)

Osobně nemám, a asi to dost záleží od okolností (na co to dají, jak trvdý podklad mají rádi). Mě se to zdá drahý, ale prý to funguje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám jednu zkušenost "Simmons ? Hotel Legends 1"... spali jsme na tom v Singapuru a bylo to jedno z nejlepších spaní co jsem zažil. Až jsem neváhal a napsal jim co to je za značku a model. A tip od známého co matrace vyrábí - nebát se ptát po hotelových řadách, v podstatě stejné co ty nejvyšší modely za mnoho desítek tisíc, ale za mnohem příznivějších podmínek. A samozřejmě vyhnout se všem umělým materiálům a zůstat jen u přírodních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po roku...
  • po měsících...

Máme doma matrace pěnový. Monna Perfo od Purtexu. Je vyrobená ze tří vrstev. Je oboustranná. Z jedné strany je vysloveně tvrdá a z té druhé středně tvrdá. Máme je třetím rokem a můžu jen doporučit. V Purtexu ve Zdibech rádi poradí a nechají vás na všech matracích poležet. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...