Přejít na obsah

Na čem spíte?


Doporučené příspěvky

Stopade za postel je zhovadělost, nejsem Rothschild. To radši pojedu někam, kde si parádně užiju a to ne jednou.

 

Těch 150k je minimum, za komplet postel vysolíš tak čtvrt mega a víc :D

Osobně bych ty peníze taky využil jinak, ale řada lidí to zjevně považuje za dobrou investici. Ostatně je to stejná blbost jako vysolit 150k za hodinky :D (pro nečleny samozřejmě :) )

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sorry, nějak jsem přehlédl ten rozpočet, když jsem to v rychlosti četl :shutup:

Ale přidám i jednu dobrou zprávu, i v IKEA mají super matrace s koňskými žíněmi a přírodními materiály. Jmenují se snad Sultan nebo tak něco. A akorát se s tím vejdete do rozpočtu 15 tisíc

 

(Jinak Hästens je fakt špička, byla by škoda to tu nezmínit. Jejich argument je, že na posteli člověk tráví 8 hodin každý den, což je více, než v sedadle auta nebo na židli v kanclu. A když ta postel vydrží nadosmrti, což Hästens slibuje, tak se vyplatí obětovat jedny Rolády na dobrý spánek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, na cem mnohdy spi lidi, ktery by Hastens dali ze tri, ctyr vyplat je desny. Pritom dobrej spanek je zaklad.

Jako zamysleni a otevreni oci to az tak OT nebylo...

Rozhodne je to dulezitejsi nez mit kozaka a home cinema v obyvaku...

 

IKEA je gut.

 

A studia jako JMP zase umi udelat pekny rozmery typu 200x210, coz se v praxi, s detmi a se psy dost osvedcuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mě velmi zaujala, co doporučil Organic a to značka Purtex" Český výrobce, výborná antibakteriální úprava, pohodová cena a navíc jezdím často do Liberce, kde mají prodejnu, tak se tam podívám a trochu se s nima poradím.

http://matrace.purtex.cz/produkty/kolekce-matraci/exclusive/salma-bio-greenfirst.html

 

Občas to jsou pěkný rány, čtvrt mega matrace :oneeyed02: To bych zrovna mohl prodat barák, koupit Parnian a dát si ji do garáže :D Model postele, který vidíte na obrázku, se jmenuje Západ slunce, je vyroben z ebenového dřeva, mahagonového dřeva Sapele a javoru s lesklým lakem a stojí "pouhých" 3570 000,- Kaček. Lákavá to nabídka"

post-364-096433200 1331555929.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Jinak Hästens je fakt špička, byla by škoda to tu nezmínit. Jejich argument je, že na posteli člověk tráví 8 hodin každý den, což je více, než v sedadle auta nebo na židli v kanclu. A když ta postel vydrží nadosmrti, což Hästens slibuje, tak se vyplatí obětovat jedny Rolády na dobrý spánek)

 

Jako sorry, ale mně to přijde jako blábol.

Doporučuje se vyměnit matraci každých cca. 10 let (z hygienických důvodů), takže Hästens může slibovat, co chce, ale spát 30 let na jedné matraci může jen čuně (alespoň já to tak vnímám).

I když chápu, ža majitele Hästens pravidelná výměna matrace asi finančně nezrujnuje :)

 

Jinak my máme doma Ikea Sultan Finnvik a jsme spokojení. Je v ní prý velbloudí srst kvůli odvodu vlhkosti.

Důvodem ke koupi bylo i to, že matrace měli skladem, což není u jiných firem vždy pravidlem.

A i když se doporučuje koupit dvě jednotlivé matrace, tak jsme si koupili dvojmatraci.

Důvodem nebyla cenová úspora 1.000Kč, ale to, že mě s..e, když je mezi matracema mezera, což u dvojmatrace odpadá.

A protože mezi mnou a partnerkou není žádnej obrovskej váhovej rozdíl, tak odpadá nevýhoda společné matrace (jeden se převalí a druhý to cítí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, nějak jsem přehlédl ten rozpočet, když jsem to v rychlosti četl :shutup:

Ale přidám i jednu dobrou zprávu, i v IKEA mají super matrace s koňskými žíněmi a přírodními materiály. Jmenují se snad Sultan nebo tak něco. A akorát se s tím vejdete do rozpočtu 15 tisíc

 

(Jinak Hästens je fakt špička, byla by škoda to tu nezmínit. Jejich argument je, že na posteli člověk tráví 8 hodin každý den, což je více, než v sedadle auta nebo na židli v kanclu. A když ta postel vydrží nadosmrti, což Hästens slibuje, tak se vyplatí obětovat jedny Rolády na dobrý spánek)

 

Jop, mají tam nějákou Sultan Haslum ve slevě, to je další varianta. Akorát, že nikde ani slovo o antibakteriální úpravě, tak ti nevím. Asi se tam také zastavím mrknout do té Ikei teda.

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20168569/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, mají tam nějákou Sultan Haslum ve slevě, to je další varianta. Akorát, že nikde ani slovo o antibakteriální úpravě, tak ti nevím. Asi se tam také zastavím mrknout do té Ikei teda.

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20168569/

 

My máme 2 roky tuhle (akorát dvojnásobnou manželskou) a teď šla hodně dolů s cenou, jak vidím.

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10139841/

 

Ohledně antibakteriální úpravy - stejně dáš na matraci ještě ochranný potah, takže si kup ten snímatelnej pratelnej potah třeba se stříbrnýma vláknama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...