Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

 


@T100: Pěkně napsané. Děkuji. Já momentálně vlastním titanové Citizen Eco-drive hodinky s kterými jsem naprosto spokojen. Hledám, ale právě spíše nějaké stylové chrono (nic úplně pidi velikosti, ale zase ne mega obry) s koženým hnědým páskem maximálně do těch 6ti tisíc. S vodou se hodinky dostanou do styku maximálně dejme tomu v umyvadle/při dešti. :) Jinak zlatu právě taky moc nefandím, ale s tím černým ciferníkem mi to zas tak strašné nepřišlo.


 


PS: Nebudu říkat, že právě ta sleva mě nezaujala a proto jsem se o tom snažil na netu najít něco víc, až jsem se ocitl zde. A když jsem si to tu tak pročetl tak za tu cenu + poštovné a vše kolem toho, od toho asi upustím.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou brousím kolem modelu 8926. Jestli je tu někdo vlastní, jaké máte zkušenosti s lumi? Nasvítí se při celodenním nošení tak, aby byl do rána čitelný čas, nebo je ji potřeba večer nasvítit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou brousím kolem modelu 8926. Jestli je tu někdo vlastní, jaké máte zkušenosti s lumi? Nasvítí se při celodenním nošení tak, aby byl do rána čitelný čas, nebo je ji potřeba večer nasvítit?

můžeš na to svítit měsíc v kuse ale do rána ti to nevydrží. přečti si tuhle sekci a pak sekci poraďte s výběrem a snad ti tuhle značku rozmyslíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžeš na to svítit měsíc v kuse ale do rána ti to nevydrží. přečti si tuhle sekci a pak sekci poraďte s výběrem a snad ti tuhle značku rozmyslíš

 

Mám podobný model -  Pro Diver 12167 (akorát u nich je luminiscenční celý cifr, ne indexy). A zcela upřímně můžu potvrdit, že lumi vydrží pár hodin, rozhodně ne až do rána. To prostě v této cenové kategorii to rozhodně nemůžeš očekávat...

 

Jinak  pro svůj účel (občasné návštěvy koupaliště/aquaparku s dětmi, koupání na dovolené atd.) jsou vynikající, za cenu 100USD+DPH se o ně nemusím bác, navíc jsem měl štěstí na přesný strojek (dělají mi cca 2s/den), takže jsem s nimi moc spokojený.

 

Pokud je pro tebe čitelnost až do rána důležitá, tak doporučuju podívat se po hodnikách, které mají Tritium. To je ale úplně jiný příběh :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný model -  Pro Diver 12167 (akorát u nich je luminiscenční celý cifr, ne indexy). A zcela upřímně můžu potvrdit, že lumi vydrží pár hodin, rozhodně ne až do rána. To prostě v této cenové kategorii to rozhodně nemůžeš očekávat...

 

Jinak  pro svůj účel (občasné návštěvy koupaliště/aquaparku s dětmi, koupání na dovolené atd.) jsou vynikající, za cenu 100USD+DPH se o ně nemusím bác, navíc jsem měl štěstí na přesný strojek (dělají mi cca 2s/den), takže jsem s nimi moc spokojený.

 

Pokud je pro tebe čitelnost až do rána důležitá, tak doporučuju podívat se po hodnikách, které mají Tritium. To je ale úplně jiný příběh :-)

 

Čo to je za blbosť? :-)

Však obyčajné Seika SKX007/009, i obyčajné Seika 5 svietia ako neonky i celú noc, úplne bez problémov...

To je o tom, že to proste v Invicte Tí "švajčiari" robia na ?..! a nie je to vôbec o prachoch.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, takže to nakonec asi budou SRPy... I když tam je WR "jen" 100m, tedy reálně cca 10m, naštěstí je to pořád cca o 7m víc, než kam se mi zatím povedlo potopit:) Jen se mi líbila ta šroubovací korunka, škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zrovna jsem si říkal, proč už ty Seiko nemám objednaný, aby mi taky přišly do Vánoc... Tak díky za popostrčení:) A abychon nebyli OT - Invicta 8926 se mi stejně líbí, počítám, že k svátku to příští rok nebude špatnej dárek... Jestli si nevymyslím něco jiného... Však se znám... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zrovna jsem si říkal, proč už ty Seiko nemám objednaný, aby mi taky přišly do Vánoc... Tak díky za popostrčení :) A abychon nebyli OT - Invicta 8926 se mi stejně líbí, počítám, že k svátku to příští rok nebude špatnej dárek... Jestli si nevymyslím něco jiného... Však se znám...

 

Na to daj, chlape. Radšej čosi vymysli, času do budúcich Vianoc habadej a rozmýšľanie nebolí  :cheers:

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník fux

nazdar, mam dvoje invicty a nedam na ne dopustit, jiz par kousku hodin jsem v praci rozbil a nosit neco drahsiho nez +-20k by bylo hazeni perel svinim, tak jsem koupil dvoje invicty a jsem spokojen, taky se na to musite divat tak, ze ty hodinky mohou lehce prijit k urazu, pokud jste akcni, kdo vsak sedi na prdeli a cely den se nepohne at nosi rolady, nebo jiny predrazeny hnus, je to na kazdem, ale odsuzovat neco levneho jen proto ze nosim rolady za 200k mi prijde uplne mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...