Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

....chcel som lacnejšie automaty stylu diver vo farbičke na leto ....aj ked som už stary chuj ešte si sem tam nejake pestre farby oblečiem v lete a k tomu som chcel take otlkanky aj do prace a pod.tieto splnali moje požiadavky diver style velikost,,mam zapestie 20cm,,datumovka,gulate indexy, avodotesnost

Karle a co treba neco od kolegu z Polska ;)

http://www.gerlach.org.pl/otago.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Koukam jako všude se tu hlavně pičuje jak je Invicta hrozna :lol2: musim uznat že vedle asi Diselu maji ty nejdivočejši modely hodinek a ne zrovna v dobrem smyslu.

 

Po 25 letech bez hodinek jsem si nějake koupil, nejdřiv par Casii ale jejich titěrnost mě nějak nenadchla tak jsem si koupil "klasiku" ruske dajvery 4338. Jdou přesně, čas je vidět ve dne i noci. Jsem s nima spokojen ale vypada to že se asi posunu směrem k dajverům od Seika, ještě jsem je neviděl naživo doufam že mě jejich rozměry nesklamou :whistle:

 

Par fotek

 

6rs88rT.jpg

 

Ty Casia jsou 44mm

mt4aiQ1.jpg

 

jedna parodie na fota z instagramu děti bohačů :cool02:

aDMd1ix.jpg

Upraveno uživatelem ARMAN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tondo, nebud tak prisnej Nadeje tu je, Arman se posouva smerem k Seiko, takze to s nim neni uplne spatny...

Armane, pokud chces divoke potapky od seika, tak oranzova monstra zadani plni dokonale. Pokud hledas opravdu poradne ruske dajvry, tak jedine Vostok Amfibia/Amphibia - milion variaci a druhu. Ty Invicty musi byt na ruce jak dekl od kanalu...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seika se mi libi pepsi SKA369 kinetiky, jestli jsem četl spravně tak automaty nejsou tak přesne jako kinetiky, i když 009 se mi vzhledově libi vic nechce se mi je neustale seřizovat.

Je v Praze obchod ktery pepsi dajvery ma, kde se na ně mohu podivat? Koscom skladem ma jen podobne rozměrem SNZF17K1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...