Přejít na obsah

Pračka


zid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Také jsem nedávno řešil pračku a skončil u AEG Lavamat. Dost mi pomohly testy a hodnocení na d-testu a také toto vlákno na "motorkari.cz". Snad sem mohu dát odkaz. Člen "prackarr" v tom řadu let dělá a myslím, že jsou to zajímavé informace pro ty, co chtéjí/musejí novou pračku.

http://www.motorkari.cz/tema/?t=104554&pgr=22

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodnocení D-testu,je hodnocení kvality vypraného prádla. Určitě nejsou schopni posoudit životnost pračky. A pokud si vzpomínám,tak poslední hodnocení praček v D-testu končilo větou....na trhu jsou dnes k mání levné pračky,ale jestli chcete mít kvalitně vyprané prádlo,pračku pod deset tisíc nekupujte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volba padla na LG a koupeno,ale těch keců okolo.Nechcete prodlouženou záruku na 5 let? Tak alespoň rok. Dostali jste slevu a máte dopravu zdarma. :frusty:

viz můj předchozí komentář o pitomcích, nekompetentnosti poradit a business targetech (obratech)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodloužená záruka není zase tak špatná věc. Bohužel to ale člověk obvykle zjistí až v momentě, kdy si nepřiplatí a výrobek po té zákonné dvouleté zdechne. Já takto dopadnul s myčkou (2 roky a měsíc) a dneska nic pod 5 let už prostě nekoupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pánové, máte někdo zkušenost s nějakou novodobou kombinací pračky a sušičky (2v1), mám jen starší zkušenost a docela OK. Všichni mě od toho odrazují, ale místo na samostatnou sušičku není (ani nad sebe), tedy mám koupit normální pračku, nebo pračku se sušičkou? :)


Díky za reálné zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme se brali dostali jsme od tchýně 20 let starou zanussku, že prej ještě vydrží, po dvou letech jsme si koupili novou zanussku , jela denně asi 10 let a vyměnili jsme ji jen proto, že chtěla moja novou nějakou Boschku na 7kg, ta jede na bytě dodnes asi 10let a do baráku jsme vzali AEG Lavamat, podle mě ještě kus slušné německé práce , tak uvidíme jestli vydrží  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Pánové, máte někdo zkušenost s nějakou novodobou kombinací pračky a sušičky (2v1), mám jen starší zkušenost a docela OK. Všichni mě od toho odrazují, ale místo na samostatnou sušičku není (ani nad sebe), tedy mám koupit normální pračku, nebo pračku se sušičkou? :)

 

Díky za reálné zkušenosti.

Mame tudle lehce pres rok. Susime jenom veci co dlouho schnou... cca 3x mesicne. Samostatne prani samozrejme vicekrat.Funguje to dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme se brali dostali jsme od tchýně 20 let starou zanussku, že prej ještě vydrží, po dvou letech jsme si koupili novou zanussku , jela denně asi 10 let a vyměnili jsme ji jen proto, že chtěla moja novou nějakou Boschku na 7kg, ta jede na bytě dodnes asi 10let a do baráku jsme vzali AEG Lavamat, podle mě ještě kus slušné německé práce , tak uvidíme jestli vydrží  :)

Lavamat hodně dobrá volba,absolutně spolehlivá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Není tu prosím někdo, kdo by se motal kolem oprav praček nebo by aspoň tušil ceny dílů a servisu. Potřebuju novou pračku a v rozhodování jsem se dostal mezi

 

Gorenje W 7543 L a AEG Lavamat L72270VFL

 

Výbavou vyhovují obě, 60x60 do koupelny dostanu, místa je dost, ale nevím co vybrat s ohledem na kvalitu a případný servis. Pocitově mě to táhne k AEG, ale jeden servisák doporučoval gorenji kvůli ceně dílů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě na začátku jsem šel jasně pro AEG/Electrolux, ale pak mě servisák navyklal - prý do praček ty komponenty dělá jen pár firem (programátory, vany...) jen každej si na ně narazí trochu jinou cenu, proto doporučoval tu Gorenje, že ty díly na to nejsou tak mastný a vyplatí se to ještě případně opravovat, což u AEG prý moc ne a za poslední roky se zhoršily, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...