Přejít na obsah

Pračka


zid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Philco bývala sázka na jistotu, měl jsem kdysi první Philco W40 10 let, ale tu jsem kupoval už jetou sedmiletou (studentská éra) a za komančů to byla asi nej volba. Ta umřela na proreznutí vany, ale poctivejch 17 let si odmakala. Další Philco (už funglovka:-) ) se sušičkou teď kroutí už neuvěřitelný 19-tý rok. Sice vypadá už nic moc, orezlej spodek kastle, vršek poleptaný odlakovačem na nehty, kosmetický nedostatky. Ale jede bez jediný chybičky nebo opravy. Jenom nevím, jestli to bude platit i pro současný Philco. Svět není co býval a kurvítka (oddělení řízené životnosti) jsou realita. A podle mého zločin. Bohužel se už dostaly firmy do smyčky, kdy snižováním nákladů za každou cenu rezignovaly úplně na kvalitu. Koupíš si jakoby premiovou značku a odejde Ti rok po záruce, chlapci dnes potřebují obrat a né spokojenýho klienta. Cena opravy je půlka ceny nového křápu. Takže si většina raději koupí levnej křáp aby nemrzelo, až ho poveze do sběrnýho dvora tejden po záruce. Já bych mnohem raději zaplatil vyšší cenu s jistotou, že mi bude zase dvě dekády sloužit, jenomže komu tohle dneska uvěřit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miele spolahlivostou nevybocuje z lepsich vyrobcov (Bosch/Siemens, LG), len cenou. Dokonca pri niektorych spotrebicoch (nepamatam, mozno vysavace) som ich videl na 4 mieste.

Ohladom LG - daj si pozor aby vedela prat na 30° (teda ak ti na tom zalezi). Niektore vedia/vedeli len 20° a potom 40°.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Německý pračky Miele jsou údajně nesmrtelný.

 

Pračka je kaput,co by jste doporučili do 10 litrů?

Díky

Máme doma AEG 7 let. S dvěma malýma dětma a mou spotřebou 5 košil týdně jede pračka 24/7. Bez chyby. Od 2008 už se asi dělají lepší, ale AEG je klasa a do desítky se vejdeš. Beko bych si do baráku nepustil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Máme doma AEG 7 let. S dvěma malýma dětma a mou spotřebou 5 košil týdně jede pračka 24/7. Bez chyby. Od 2008 už se asi dělají lepší, ale AEG je klasa a do desítky se vejdeš. Beko bych si do baráku nepustil

 

Beko vypere stejně dobře jako jiná pračka, akorát člověk zbytečně nepřeplácí. A o záruce 5 let už byla řeč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To,jak tomu řikáš ,,kurvítko" se montuje dneska do všech spotřebičů. Elektronika ve spotřebičích už neni napájena z trafa,ale z pulzních zdrojů. Ty jsou samozřejmě poddimenzované a časem odejdou. Pro šikovného elektronika je ale oprava tohoto otazkou hodiny a par stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

   

Beko vypere stejně dobře jako jiná pračka, akorát člověk zbytečně nepřeplácí. A o záruce 5 let už byla řeč :)

moje řeč .... casio ukazuje taky čas .......... třeba jako rolex nebo damasko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firma u které pracuji je dodavatelem od Miele přes BSH (Bosch-Siemens), Whirlpool což je i AEG a Indesit a pár dalších výrobcům bílé techniky. Konstrukčně je dost dílů podobných bez rozdílu značky. Co se hodně liší tak požadavky na třídu materiálu a hlavně na cyklovanou životnost. Potvrzuji výše uvedené Miele je na špičce, pak BSH a za nimi všichni ostatní. Já osobně mám pračku a sušičku Bosch, ledničku a myčku Siemens a sporák a mikrovlnku od AEG před tím než je schlamstl Whirlpool. Po této akvizici jsme od AEG koupili mrazák kterej už jsem 2x reklamoval a už je zralej na třetí reklamaci, ale už na to nemám sílu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...