Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V tomhle rozmeru jsou jenom sami aligatori, vetsinou to jde na oblekovky, v pilotnim stylu nic podobneho nebude, tam jde spis o masivnejsi remeny.

Zkus se podivat na tyto Rios a nebo pak tento či tento Hirsch.

Ten první vypadá dobře, i když je to pštros, ještě poměřím tloušťku a když bude OK, objednám.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím Strapshop pochválit. Zvládli i můj, ne příliš běžný požadavek na řemeny pro pevné stěžejky. U jednoho to trvalo, ale dneska jsem se dočkal. Takže svoje retro pilotky budu moct nasazovat na lepší řemen.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, mel bych dve otazky, ...

 

1. Vlastnim Tisson Le Locle (T41.1.483.33), ale bohuzel jsem naprosto nekompatibilni s motylovou sponou (proste, nez abych to zapnul, tak ty hodinky driv zahodim) - je mozne doporucit nejaky remen a odpovidajici preklapeci sponu? Pokud bude doporuceni primo formou odkazu na eshop, tak to snad hned objednam :-)

 

2. Byl by k dispozici vystezejkovac skutecne vhodny pro Breitling SOH46? Nasel jsem kdesi na foru odkazy na nejaky z ciny, ktery jsem objednal, jen abych pak zjistil, ze je prilis siroky. Na hodinkach mam tah 150A, nikoliv bezne dodavany 152A, protoze se tolik neblyska ;-)

 

Velmi dekuji a preji pekny den!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ...

 

K první otázce, překlápěcíi sponu máame od Hirsch a lze ji kombinovat de-facto s každým řemínkem z naší nabíidky.

 

Co se týka vystěžejkovače, tak mercedes mezi všemi těmito nástroji je jednoznačně Bergeon 6767, doporučuji koupit s 1mm hrotem, který je ideální na výměnu kovových tahů a lze s ním bezproblémů vyměnit i kožený řemen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za rychlou odpoved!

 

A omlouvam se mozna za stupidni dotaz, ale Le Locle ma rozmer pro remen 19mm - ten vidim, ze je na objednavku, coz by mi nevadilo, ale spona je jen 20mm.

 

Mas s tim zkusenosti, bude to ok? Nebo mam radeji vzit oboji 18mm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, který řemen jsi vybral, u každého řemínku je napsáno zúžení a podle toho je nutné vybrat sponu. 18mm momentálně není skladem, ale můžeme ji objednat. Pokud je rozteč 19mm a vybraný řemen v tomto rozměru nabízíme, pak nemá smysl tam cpát dvacítku, toto je řešení pouze v krajní nouzi.

Když tak mi napišs SZ a můžeme probrat detaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...