Přejít na obsah

zrodily se hodinky


Doporučené příspěvky

Ono jich je víc, jsem trošku promiskuitnější, trojka je málo. Zkouška stojánků před zabalením hodinek do sejfu. Ty stojánky jsou na Primky, tohle nikde vystavovat nebudu.

Tohle je ale moc příjemná promiskuita :) , krásné kousky ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové. 

Už jsou zase zabalený a uložený v oceli. 

 

post-13546-0-15748400-1395083275_thumb.jpg

 

Moc pěkná pětka. :)

 

 

Tojo, prekvapilo me jaky je tenhle model autavii tank proti manualu s 7734, jsou na ruce fakt citit. Ty sonic jsou pekny, gratulace.

 

 

Ty vole, to je arzenál! Sejf je v tomhle případě více než na místě.

 

 

Tohle je ale moc příjemná promiskuita :) , krásné kousky ..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třikrát jsem začal a třikrát to smazal...

Žádné oduševnělé, pochvalné souvětí, plné superlativů a smysluplnně vyjadřující můj obdiv prostě nejsem schopen sesmolit.

 

OBDIV, RESPEKT, POKLONA, NÁDHERNÁ HISTORIE, ÚŽASNÝ ZPŮSOB RELAXACE, KLOBOUK DOLŮ!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

S blížícím se Seiko srazem jsem zjistil, že skoro nemám co na sebe a je potřeba doplnit šatník. Náhoda mi dopomohla k nádherným Bullheadům, které si jeden mladý akademik  kdysi dávno koupil jako nové na své zahraniční stáži a dnes se panu docentovi povalovaly v šuplíku. Půlroku jsem dotyčného ukecával. Hodinky jsou naprosto původní, funkční, jen občas nedotočí den v týdnu a mají poškrábané sklíčko. Časem jim dopřeju servis a výměnu sklíčka.

 

 

post-13546-0-50437800-1398605862_thumb.jpg

 

Druhý přírůstek je na cestě z Německa, klasický Seiko Pandy. Budou potřebovat drobnou péči, lunetu i sklíčko jsem už objednal, zbytek uvidíme. Nejdůležitější je, že jsou originální, i ciferník je původní.

 

post-13546-0-75083200-1398606158_thumb.jpg

 

V českém filmu z roku 1978 "Stíhán a podezřelý" je ponosil Jiří Adamíra

post-13546-0-18197700-1398606034_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhý přírůstek je na cestě z Německa, klasický Seiko Pandy. Budou potřebovat drobnou péči, lunetu i sklíčko jsem už objednal, zbytek uvidíme. Nejdůležitější je, že jsou originální, i ciferník je původní.

 

Už jsem je chválil v jiném vlákně, kde jsi prosím bral to sklíčko, opět ebay, nebo se dá sehnat i u nás. Koukám, že se Valisovi sejdou zarás 2 sestřičky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem je chválil v jiném vlákně, kde jsi prosím bral to sklíčko, opět ebay, nebo se dá sehnat i u nás. Koukám, že se Valisovi sejdou zarás 2 sestřičky :-)

Sklíčko na pandy jsem bral na ebay, spolu s lunetou. Na Bullhedy ho maji v Mavexu :-)

U Valise uz jedny sestricky mám :-)

 

post-13546-0-99697600-1398798613_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

:eek: jako skleněný ? A ta kolik ?

 

Jj, stejny jako ma Ofrei, 300 bez dane.

 

Repliky skel pro Seiko dělá Sternkreuz od kterého bere Mavex, který ale nyní skladem nemá. Sternkreuz má rovněž vyprodáno, další dodávka by byla za 6 týdnů a cena přibližně (podle včerejšího sdělení z Mavexu) už 1000,- Kč + DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dlouho jsem nic nepořídil :-) V Mavexu se na mě vyprdli a sklíčko nedodali, urgoval jsem to 2x a už na ně kašlu. Vzhledem k dalším projektům jsem chrona na chvilku odsunul. Časem se k renovacím starých chron určitě vrátím, teď mě však zaměstnávají limitky s Eltonem. Noudejty tu už na foru proběhly, další limitka se v těchto dnech dolaďuje, na podzim bych ji rád představil.

 

A k těm novým Primkám jsem sehnal i jejich starší sourozence.

 

Všechny vojenský číslovaný Primky předrevoluční éry (u těch prostředních jsem trošku švindloval s renovační lunetou)

1. Prim Orlík
2. Elton Sport
3. Prim Sport (číslo nad 600 a pětkošestka na dýnku)
4. Prim letecký
5. Prim Sport II polského námořnictva

 

post-13546-0-01541400-1404157372_thumb.jpg

 

A podvodní souprava pro potápěče, hodinky z předešlý fotky spolu s buzolou PB-65 a hloubkoměrem HN-20

 

post-13546-0-86133000-1404157449_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...