Přejít na obsah

Budíky, nástěnné a XXXL Primky


Doporučené příspěvky

To jsem hodil Honzovi jako vějičku, jinak je to fotka z učňáku ve Šternberku, takže je nevlastním, ale dost B-71 nám prošlo rukama, když nás občas nahnali k pásu do Chronky.:)

 

Já jsem si říkal, že už jsem to někde viděl, ale nechtěl jsem vypálit, jestli je to fotka z učňáku, aby ses neurazil, kdyby náhodou nebyla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši a tohle jsou Prim s boudou od Dittmar Urbach, koupený za padesát korun a za dvě stovky opravený. Jsou mojí mámy, protože je u nás zabavila se slovy: To jsou pěkný hodiny, ale sem se vám moc nehoděj. No měla pravdu.

 

post-953-032878700 1350656148.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný, ne?

 

Já mám tyhle talíře spojený s osmdesátými lety, víš o nich něco? Nemáš fotku z boku? Já mám pocit, že tam ten osmidenní stroj nepatří, že to je nějaká "volná disciplína" kutila, který spojil stroj ze 60.let s talířem z let osmdesátých.

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tyhle talíře spojený s osmdesátými lety, víš o nich něco? Nemáš fotku z boku? Já mám pocit, že tam ten osmidenní stroj nepatří, že to je nějaká "volná disciplína" kutila, který spojil stroj ze 60.let s talířem z let osmdesátých.

 

Fotku z boku nemám a už to ani nevyfotím, prodal jsem je.

Talíř mi visel kdysi v kuchyni, to jsem ji měl v masivním kaštanu. Docela se tam hodil.

Pak jsem se přestěhoval a kuchyň je světle modrý lesk od Sýkory a k tomu temně modrá norská žula Blue Pearl. A ty Primky k tomu fakt nešly :)

 

Kupoval jsem je kdysi u hodináře, který mi tvrdil, že takhle se to dělalo a že tam ten osmidenní stroj patří.

Na Aukru jsem viděl asi před rokem ty samé (jen měly motivy na talíři jinou barvu) a strojek byl taky osmidenní. Takže to bude asi v pořádku, ale na 100% to nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotku z boku nemám a už to ani nevyfotím, prodal jsem je.

Hele mám je na chalupě, kam zítra jedu, já to cvaknu, co přesně? Jinak jsem se tomuhle vláknu záměrně vyhýbal, a bylo to správně. Nevím proč mám teď nutkavou potřebu pořídit si budík. Jsem blbec! :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kucí... Můžu to sem dát i když to není Prim ale Chronotechna?

Chci se pochlubit s prvním pokusem o výrobu repliky skleněného ciferníku na kuchyňky...

(Kdyby to někoho zajímalo, mám fotodokumentaci postupu. Můžu se podělit...)

Má to ještě pár much - nepovedla se mi zlatá. Omylem jsem zlatý kroužek udělal širší, než je originál a zapomněl jsem invertovat před tiskem logo, ale celkově z toho mám dobrý pocit... :)

post-23687-065134400 1351497536.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné :clap: , tak u mě jsou tímto dvoje připravené pro tebe na renovaci :rolleyes:

 

Děkuji!

Zatím to byla první vlaštovka - vyzkoušení technologie a tak... Ale určitě budu pokračovat... Jinak, jak jsem psal, mám nafocený postup, pokud by to někdo chtěl zkusit, můžu zveřejnit... (A pokud by měl někdo vyřezávací plotr, byla by to úplná brnkačka, takhle je to všechno řezané ručně :) )

Upraveno uživatelem Luděk Talián
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...