Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

Tikal : Budu Té případě průběžně informovat jak to zvládám :0D

 

Povidláček: Klidně bych se být tebou, nebál zajít třeba k Bobovi do krámu a vzít u něj jednu Bovedu62. A přihodit ji jak říká bohus76 do sklenice s tím tabákem ( ze mě by byla lepší ta s tou těsnící gumičkou )

post-35752-0-09666100-1548087963_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona stačí jen potravinářská folie ???

Tomu bych asi moc nevěřil... Je pravda, že vlhký to tam je doatatečně a že tou fólii to utemuješ ještě víc, ale stejně by to mělo tendenci vyschnout ne ??? Kor jak píšeš - třeba po době 10let

 

U plechovek bych se nebál... tady taky uvažuju o nějakém takovém podobném zaarchivování. Přeci jen je to lip zavakuovaný. Ale u sáčku bych si jist nebyl ...

Ale v tomto máš samo víc zkušenosti než já :0)

 

A jinak Děkuji klasiku :0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady :) mně šlo o to, že jsem někdy v srpnu 2018 dostal MacBaren v pytlíku, ale jak jsem spíš sváteční kuřák dýmky, tak jsem se k němu ještě nedostal a mám ho od té doby zavřený v zavařovačce (resp sklenici od medu) a říkám si, jestli ještě bude, třeba za půl roku, dobrý... přecijen, teď když je mráz, tak mě kouření dýmky úplně neláká (i když vlastně hřeje ruce) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkrátka mikrotenové /tenké/ sáčky a tzv. Fresh folie vždy něco propustí,sázka na jistotu je pořádný "igelitový" sáček,co nejvíc vytlačit vzduch,zagumičkovat či rovnou udělat na sáčku suk a šup do sklenice.A než tam tabák dáme,tak by měl mít optimální vlhkost,zkrátka nesmí to být vyschlá mumie :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já napsal potravinářská folie. Ale mám trochu něco jiného, je to silnější a nevim uplně jak se tomu nadává.

Musel bych změřit kolik to má mikronů. (změřim) Ale je to tak silné, že to nepřetrhneš,

neprothneš. Je to taky přícucka a polepovali jsme s tím stěny ve stříkacích boxech,

že se nemusely potom čistit. Za rok se to servalo a polepilo znovu.

Převážně mám tabák v plechovkách. Ono taky skladovat 30 kg tabáku ve sklenicích, kam by to člověk dal?

Když mám načatý tabák ve sklenici a delší čas se k němu nedostanu, sem tam do sklenice párkrát dýchnu a zase zavřu.

Na udržbu to stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci já se přidám do vlákna taky s nabídkou :0)

sice svým způsobem neprodávam.

- tak to prsknu sem...

 

Papírová etuej

- Peterson od rusticované

- Kinsale FISHTAIL v XL 11 -

 

Jestli někdo vlastní tuto dýmku a chtěl by si udělat hezký komplet tímto thinkingman vzorem.

Než tím fůj co dělají teď ... Klidně pošlu nebo i rád vyměním, za váš nepotřebný pytlik, taktéž sig. Peterson

 

Děkuji

Konec hlášení :0)

 

edb023e4eaa4cda81414391901d6702b.jpg1e86c788b3636bf51c22593378dacecf.jpg77a09831ca17ec1184126cd70f73afcf.jpg

 

 

EDIT : Díky klasiku za dovysvětlení už mi to dává smysl

Jinak, já tam raději mrsknu tu bovedu a mám na měsíce vystaráno, na to dychnutí bych asi fakt zapomínal ... i když mám určitě v plechovkách mín jak Ty :0D mejch 7 tabaku co mám na rok. Je pro tebe ani ne třetina :0)

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...