Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Haríku, skrývá se v Tobě spousta netušených talentů. Příště, až se uvidíme, zapomenem na doutníky, a dáme čibuk :-) Už se těším.

To je výborná úchylárna!  Sen každého trumpetisty. Ta waserklapka má nějakou funkci, nebo je jen designový prvek?

Po delší době něco z dílny. Tahle jede do Dánska.     http://rxpipes.blogspot.cz/2017/10/squat-bulldog.html

Dnes paradni motak hlavy i bez kapky alkoholu, Brown irish twist od GH. Mozna jen nejsem dost zoceleny, ale konecne virginie, kterou muzu.

IMG_20200422_191304.jpg

Tož vybral sis siláka Jirko.Jsem netušil, že dýmkaříš :-) Na mě jsou ty GH dost silné,teď jsem dal Autumn Evening ,po delší době a dobré to bylo.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Po 15 letech se mi zastesklo po dýmce.

Jako bývalý zapálený člen dýmka.net jsem objednal na e-trafice tuhle povedenou Jirsovku a nacpal ji Rattrays Black Mallory, který mi fakt chutná (No zamáčkl jsem slzu po Dunhill NightCap).

Zase mě to baví a už dlouho jsem nebyl tak klidný.

20200801_211922-01.thumb.jpeg.ad2a9e355e8713a49d57329e06a23d98.jpeg

Hořící člen /Dejmal/, zdraví bývalého zapáleného člena 😂

Současný Night Cap je jen stín toho starého, ale to je bohužel stigma doby a týká se to hodně tabáků...

Před hodinou, Tikal napsal:

Hořící člen /Dejmal/, zdraví bývalého zapáleného člena 😂

Současný Night Cap je jen stín toho starého, ale to je bohužel stigma doby a týká se to hodně tabáků...

Také tě zdravím. Já myslel, že už úplně skončil. 

před 11 hodinami, bohus76 napsal:

Pěkná dýmka a ta krabička je ještě s originálním obsahem ? Myslím,že dnes je to nesehnatelná rarita .

Bohužel, v krabičce je obyčejná Amphora Full.... používám ji jako přenosný zásobník.. 🙂

• 2 months later...

Kuci, dymkari, mohl bych poprosit o nazor na vnitrky kotliku u dvou BPK? Jde mi o ty vrypy uvnitr. Bude to delat nejakou neplechu? Sice dymky za par set, ale i tak.

Zkousel jsem se regnout a zeptat na dymka.net, ale muj dotaz musi nekdo schvalit. A asi neschvalil. :sad01_anim:

Toz se poptavam zde. :cheers:

Dekuji za nazor. 

IMG_20201111_164954_1_2.thumb.jpg.54e05df575796b2aa7bd68f10d0aca53.jpg

IMG_20201111_164719_1_1.thumb.jpg.eb346f7ae45c908b49097aa40d724a7c.jpg

Edited by Hardslimer