Přejít na obsah

Televizory LED, Plasma...


RomanP

Doporučené příspěvky

Radek124> v lednu/únoru by mi to bylo houby platné, jelikož vysílání DVBT vypínají v listopadu. Tudíž bychom Vánoce byli úplně bez televize, což vysvětlovat třem dětem od 8-mi do 10-ti let slevou v únoru není pro ně asi moc pochopitelné... Navíc, sleva 55% na nejvyšší model od Panasonic v říjnu mi přijde dostatečná. :-)

právě sem si koupil za 600 korun set top box a za ušetřený peníze si koupím zájezd k balatonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO> jasně. A na ruce budeš mít Rolády za dvě kila... :lol2: Každý to má halt jinak. :cheers:

já TV k životu vůbec nepotřebuju ...... koukám jenom s klukem skrz apple tv na želvy nyndža a dřímám u toho ..... takže i těch 600 je zbytečnej výdaj

 

nebyl, ale bude to zřejmě podobná sračka .... odpoledne poreferuju (až to přijde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, YPO, jasný, každý to má halt jinak. Já taky televizi nepotřebuji, ale děti chtějí občas koukat a já, když bude doma kvalitní TV si taky občas udělám rád nějaký kino/filmový večer... Já bych zase nedal dvě kila za hodinky, ale někdo jo a já mu to nehaním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to jsem čekal - naivní sluníčková představa šťastných dětiček povalujících se u bedny, protože fotřík neměl trpělivost a ze 3 metrů bude 55" málo.

I když nemít doma dávno UPC (tj. hysterie kolem DVBT2 jde mi mo mě), dávalo by mi smysl řešení á la YPO ( + programovatelný dálkáč ke staré bedně), protože na veřejném pozemním vysílání beztak nebude ani prd ve FullHD...  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, hlavně nebuďte troubové a nekupujte "aktuální modely" teď, na začátku "vánoční sezóny", když se chce na nadržených koloušcích každej hokynář nejvíc zahojit.

V Lednu/Únoru a pak koncem prázdnin budou (stejně jako každý rok - viz X stránek zpátky) výprodeje s o třetinu nižšími cenovkami, cashbacky a dárky, kdy díky pár týdnům trpělivosti za cenu ťamťungova LCD (nic jako LED TV na trhu není!) v pohodě seženete ve stejném rozměru OLED a budete mít vystaráno. A jestli máte pocit že bez upscalovaného Mrazíka na nové bedně budete před rodinou/přáteli/příbuznými/kolegy znemožněni, stoupněte si před zrcadlo a natrénujte si vysvětlení, že o vánocích dávají v bedně naprosto to samé přislazené estrádní hovno jako minulých 30 let - a na to jim stará bedna bohatě postačí...

Loni kolem black friday sem koupil oleg v akci za cenu, kterou za akcni vydavali jeste nasledujici rok v cervnu...stejte tak treba ps4 pro se loni pred Vanoci prodaval za akcni ceny, ktere se pak neopakovaly dalsiho pul roku. Takze neni to tak jednoznačné s tim terminem pred Vanoci...ale rozhodne se vyplati to chvili sledovat a vyckat na akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, že jsem se tu na něco ptal... Koukám, samý odborník na slovo vzatý... :-D Jeden má křišťálovou kouli a ví, že bych za dva měsíce pořídil levněji (asi těžko), druhý zase TV nepotře uje a doporučuje set top box za pětikilo... Tak děkuji za fundované rady a příště se zase ozvu... ;-) :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek124> aha, díky. A já myslel, že tohle vlákno se jmenuje "Televizory LED, Plasma"... Tak jsem si naivně myslel, že sem třeba chodí přispívat lidé, co se o toto téma zajímají a trochu mu rozumí, takže třeba i pomůžou a poradí. Ale ono je to tak, že tu jsou asi hlavně machři, co si sem chodí léčit své mindráky urážením druhých... ;-) Člověk se halt občas splete. I tak děkuji všem, co napsali něco konstruktivního. A Ypovi a Radkovi přeji pěkný večer s vlastním egem. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz pominu poezii kolem, tak mi prijde jako dobra rada - koupit si ted hned set top box, pockat si na vyprodej a usetrit par tisicovek. Pak se top box treba nekomu darovat. Kdybch to ted potreboval resit, tak bych udelal to same.

Upraveno uživatelem FraK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to dej pak ypo vedet - nejak se mi prici koupit novou telku, kdyz soucasna perfektne funguje a mam lepsi obraz nez tchan u nove

kazdopadne mam obavu, ze STB bude peknej vopruz a budu muset drzet dva ovladace, jak v horsim penzionu

dle recenzi snad ani neexistuje rozumnej STB, tak fakt nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to dej pak ypo vedet - nejak se mi prici koupit novou telku, kdyz soucasna perfektne funguje a mam lepsi obraz nez tchan u nove

kazdopadne mam obavu, ze STB bude peknej vopruz a budu muset drzet dva ovladace, jak v horsim penzionu

dle recenzi snad ani neexistuje rozumnej STB, tak fakt nevim

je to přesně jak píše ten uplakánek nahoře a to, že je to celé otázka priorit

 

pokud má člověk TV jako svoje druhý já a je to gaučový povaleč tak by měl volit cestu nové TV

 

já to tak nemám a zvolil jsem cestu STB už i pro to že opět po čtyřech letech odmítám dávat cca 15t za novou, páč na 15t musím tejden kroutit kolečkem a vdechovat bacily občanů a při týhle představě mi je mdlo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

a teď k STB co mám doma za 600 korun

 

- ano je to od dvou ovladačích - někdy i o třech ........třeba k apple TV .........DVD nemáme neb jsme chudí, takže čtvrtý ovladač odpadá......... existují STB které mají programovatelný ovladač a stávající TV umí ovládat - cena už je ale výš (cca kolem 2t a výše)

- na mém STB svítí hodiny ve standby režimu takovou intenzitou jako když přistává ufo (to musím pořešit leukoplastí)

- STB neumí tzv "červené tlačítko" nebo jsem na to ještě nepřišel (používá to máma)

- nejsou v balení vůbec žádné kabely a síťový kabel je dlouhý asi 30cm

 

+ funguje to

+ nastavený to bylo do pěti minut včetně zapojení

+ umí to přehrát formáty skrz USB co moje TV neumí

 

a to je všechno co mě napadá

 

vlastně ....... jedná se o tenhle přístroj ...... https://www.televizniweb.cz/2018/02/emos-em180-hd-levny-set-top-box-pro-dvb-t2-dobra-prace-za-par-korun/

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za obsahlou recenzi. Asi do bej pujdu. Segra koupila nakej s HBBTV (cerveny tlacitko) za 1500 a stejne se nam to nepodarilo rozchodit. Ja se nejvic bojim signalu, aby to vubec ten STB dal, uz ted mam docela problem s HD programy. Kazdopadne ho zkusim a pripadne poslu zpatky. Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existují různé antenní zesilovače ..... namátkou tenhle https://www.alza.cz//hama-zasuvkovy-antenni-zesilovac-regulovatelny-d1480835.htm?kampan=adw1_prislusenstvi-pro-it-tv_pla_all_prislusenstvi-css_anteny_c_9062907_1o1_MK398a1&gclid=CjwKCAjw3c_tBRA4EiwAICs8CsT5NEa2DOncgw5FuVMJy-WdGpV2se3_wBYWK6NSh3KzXhGnSUXA2hoCqksQAvD_BwE ....... jenom to propojíš a je to (budeš tedy potřebovat o anténní kabel víc)

 

výše zmíněný STB umí i anténu napájet ..... jestli to má nějaký vliv na signál nevím .... musel bych se do toho ponořit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...