Přejít na obsah

Logo CHRONOMAGu / samolepka na auto


rmx

Doporučené příspěvky

Misto spekulaci o vylucnosti a umele nedostupnosti, bych zkusil napsat SZ nekomu z tech, co to zarizovali v minulosti. Je tady akorat hromada vykriku typu ?ja chci taky; pro me tri kousky, diky? a podobne. Vsichni cekaji, ze se o to ?nekdo? postara. A nakonec reci o obtezovani...

Zkusil uz nekdo napsat klukum naprimo? Zeptat se co by pro novou varku mohl udelat? Jak s tim sam pomoct? Jestli ano a byl poslan do prdele, tak se omlouvam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne slovo do pranice...

Predchozi prispevek mel byt vlastne takove navedeni na cestu... /nemela to bejt vytka/

Taky uz sem nemohl koukat na  "hromada vykriku typu ?ja chci taky; pro me tri kousky, diky? 

A po napadech s folii atd. jsem aspon takto " zasahl..." a dovolim si upresnit "napsat klukum naprimo" asi mas na mysli farkyostrava+Baker+horal

Sam nad logem zatim jen uvazuju(odrazuje nemoznost sundani) tak se do toho moc nevrham...

 

No ted aspon zajemci vi, ze nestaci napsat (vemu si taky dve) zde do vlakna a je treba proto neco udelat...

 

edit: upresneni

Upraveno uživatelem akai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já už si kvůli tomu několik let nemůžu koupit nový auto, protože jsem za tu nálepku dal 130 Kč + poštu a to tam prostě nenechám, vůbec nevím, co s tím budu dělat...

Já ji normálně sundal a novou M3 páskou nalepil na nový auto :) Ale pro jistotu mám ještě jednu záložní (neprodam) :)

Je ale pravda, že kolega co mám po mě služebák, tam má pořád krásné prázdné kolečko :)

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkousel jsem napsat vyse zminenym chlapum ohledne nekdejsi vyroby samolepek a zatim bez hmatatelneho vysledku...farkyostrava delal jen administrativu a horal o nicem nevi :D nejdulezitejsi clen Baker se zatim nevyjadril....tak zase nic nevim.... zkusim jeste pockat a uvidime....

 

Redmi Note 5 By Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vida neuslo to... tak fajn a dej vedet pokud se dockas realnych info. 

Taky by asi slo oslovit tech nekolik fy co tu jsou nekde zpetne jmenovane. Poslat jim foto, kterych tu je plno, a za kolik by udelali 20? 50? ci kolik kusu...

Pokud by to nevyslo tak hledanim jich vypadne xy a to by bylo aby to dle foto nekdo plasticky neudelal. 

Telefonuju jako byvaly spojar rad :) a cas bych mel taky, tak k tomu se klidne nabidnu. 

Pockame tedy zda se neco dozvis, 

-pokud ne dej taky vedet at to nejak pokroci... osobne jak jsem psal mi o emblem ani tak nejde, ale pokud by byla neochota umyslna o to vic by mi vadilo, ze tu k tomu neni oficialni stanovisko. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze tohle tve logo je ta "zminovana" nalepka....zadnou jinou jsem totiz asi nevidel....zkus pripadne poslat foto nalepky kterou si myslel ty...

 

Redmi Note 5 By Tapatalk

To kulaté plastické je to, které se vyrábělo. To hranaté, které jsi postoval jako první, byl jen návrh, který - pokud vím - se nikdy nerealizoval...

 

post-33556-0-05720800-1546171192_thumb.jpg

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ci je to bavo opravdu nevim...proc se ptas? :) jen jsem dohledal fotky z drivejska....mozna ve volnem case zjistim nick uzivatele, co sem tu fotku postnul... :)

kulate se delaly taky myslim 2x....a pokud buh a Baker da, budou se delat i potreti :D

 

Redmi Note 5 By Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...