Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 436
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To noname: Čistě teoreticky to jde.:)

 

Není to primárně o ceně. Je to spíše o tom, jak s tou kterou modelovou řadou chceme pracovat. U Elegantů 36mm a 40mm jsou pravidla úplně volná. U prestižních modelů jako je Spartak, Diplomat a Orlík už není možné udělat úplně cokoliv. Záleží na konkrétní dohodě. Nejsme v situaci, že bysme chtěli udělat hodinky za každou cenu. Uděláme takové hodinky, které nenaruší image prémiových modelů a zároveň budou důstojně reprezentovat naši firmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fotkách se pracuje.

A ještě- kalibr 50, ale označení typ 111?? co toto je?

A dá se vystopovat podle výrobního čísla hodinek původ?

Kalibr 50, výr číslo 2690718. průměr pouzdra cca 29mm

A proč vůbec PRIMky nemají výr čísla?

Doufám, že ty moje nové, na které se chystám ho mít budou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mé strany ještě chvilku vydržte. Fotky se teď retušují.:) Přeci jen se fotily originální historické kusy, takže je s tím práce jak na kostele. Ale abych Vám jo zamotal šišku, povím Vám, že existovaly dvě grafické varianty loga Spartak. Jedna v podobě totožné s tou, kterou používáme nyní a jedna varianta psacím písmem.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

vážení našel jsem toto fórum náhodou a jsem velmi nadšen. Bohužel nebo bohudík mě učarovaly hodinky spartak - ty původní. Nemohu je však nikde sehnat. Proto bych Vás rád poprosil, zda do fóra nemůže někdo umístit fotku Spartaků s původním ručně psaným logem. Zatím jsem tento model tady neviděl a ani nikde na netu. A ještě jedna prosba: možna to bude směšné, ale já nevím, co jsou to ty fazetky. Tak se prosím slitujte, jsem začátečník a věřím, že mě toto fórum do tajů hodinek Prim zasvětí. Dík!

Práci čest a rukám klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...