Přejít na obsah

Vintage divers ...


M@chino

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Že jsou ty Doxa Sub 300T pro mě tak aktuální, hodím sem pár fotek tohoto ikonického modelu v různých vintážních i novodobých referencích, protože se jedná o nadčasové potápky. Vím, že je tady na fóru několik vláken jím věnovaným, přesto malá upoutávka. Hoďte sem ty Vaše a neschovávejte je v krabicích! ❤️🤿💣⚓

IMG_0962.jpeg

IMG_0960.jpeg

IMG_0959.png

IMG_0958.jpeg

IMG_0957.jpeg

IMG_0955.jpeg

IMG_0954.jpeg

IMG_0953.jpeg

IMG_0952.jpeg

IMG_0951.jpeg

IMG_0950.jpeg

IMG_0949.jpeg

IMG_0948.jpeg

IMG_0947.jpeg

IMG_0945.jpeg

IMG_0944.jpeg

IMG_0943.jpeg

IMG_0942.jpeg

IMG_0956.jpeg

IMG_0941.jpeg

Upraveno uživatelem Piplík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Tvoje vlákno, hlavně příběh, jak jsi k těm hodinkám přišel, jsem četl asi desetkrát. Paráda! To samé Seamasterův příběh. Moje cesta byla taky zajímavá. Tyhle hodinky si asi musí člověk zasloužit. Jak budu mít čas, tak taky svou anabázi sepíšu. Jen bych měl dotaz. Když jsem se díval na Tvé fotky, nosíš svoje Ploprofy na ruce bez prodlužovacího článku meshe. To vážně dáš na ruku i bez toho? Já mám původní tah, který má 19/19 řad drátěnky a musel jsem si pomoc prodloužením. Pokud se nepletu, tak servisní tah má 18/18 řádků. To by mi jedno prodloužení stačilo tak akorát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To v pozadí je asi dvacetiletý cykas u mě na zahradě. Vzhledem k tomu, že všechno utrácím za hodinky, je to jediná exotika, kterou si můžu dovolit🙂

Ještě je mám takhle:

20230904_171206.jpg

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, malda napsal:

Tvoje vlákno, hlavně příběh, jak jsi k těm hodinkám přišel, jsem četl asi desetkrát. Paráda! To samé Seamasterův příběh. Moje cesta byla taky zajímavá. Tyhle hodinky si asi musí člověk zasloužit. Jak budu mít čas, tak taky svou anabázi sepíšu. Jen bych měl dotaz. Když jsem se díval na Tvé fotky, nosíš svoje Ploprofy na ruce bez prodlužovacího článku meshe. To vážně dáš na ruku i bez toho? Já mám původní tah, který má 19/19 řad drátěnky a musel jsem si pomoc prodloužením. Pokud se nepletu, tak servisní tah má 18/18 řádků. To by mi jedno prodloužení stačilo tak akorát.

Já mám jen ten mesh chycenej na poslední dírce spony a jsou mi normálně, až volně. No asi jsem chcípák a to jsem si doteď myslel, jakej nejsem chlapák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky! To já jsem si spíš doteď myslel, jaký jsem chcípák. Tohle mi zvedlo sebevědomí. Jdu se pochlubit svojí polovičce. To nemůže ignorovat.

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...