Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Návštěvník admira
Omlouvám se, ale ty dva nože české zbrojovky - to je dle mého názoru hnus. To si nemohli vybrat nějakého českého výrobce nebo aspoň něco nečínského... Ach jo :(

Zarazilo me, ze tak spickova firma jako je CZ a s takovymi vyrobnimi moznostmi si nevyrabi noze sama.

Upraveno uživatelem admira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně - nikdy jsem nechápal, na co lidem takové nože jsou. Můžeš mě prosím poučit. Díky.

No mě ten nůž samozřejmě k ničemu nebude - jenom k tomu aby mi dělal radost protože se mi líbí. O jeho praktickém využití si nedělám iluze, ale od toho mám kapesní Victorinox.

Upraveno uživatelem Andrew_C
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou mě Buck pořeže (do třetice) a jde z domu, budeš první na řadě.

 

Když já jsem hrozně nerozhodnej a pořád váhám kterej koupit, tak jsem to chtěl pořešit poptávkou - co kdo nabídne to vezmu :smoke: a to se mi v tom motá jako třetí možnost ještě Tenacious :bangin: a taky jsem nedočkavej, tak jsem si dal čas dnes do večera, pak už něco objednám a snad to bude to pravé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
Tak tohle svoje praktické využití mít může - třeba při táboření :thumbsup_anim:

já jsem táborník jak stehno :D - asi bych to postavil na polici a až by mi to spadlo na noutbůk tak bych to prohodil oknem :) = ale líbí se mi to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nápad, když tady je tolik milovníků nožů a obchodník (Traveller) s nožema, nedala by se domluvit nějaká l.e. Chronomag? Třeba od Mikovu? Vůbec nevím jak by to mělo vypadat a možná to je úplná blbost, ale tak mně to teď napadlo......

Upraveno uživatelem sect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nápad, když tady je tolik milovníků nožů a obchodník (Traveller) s nožema, nedala by se domluvit nějaká l.e. Chronomag? Třeba od Mikovu? Vůbec nevím jak by to mělo vypadat a možná to je úplná blbost, ale tak mně to teď napadlo......

 

Hmm, nemuselo by to být špatné :thumbsup_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...