Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

to je radost, problém je, že jako začátečník prd poznám v jakém stavu má být respektive co lze reklamovat jako vadu

Asi jsem moc velký vidlák, ale chtít reklamovat nůž, protože je tupý, tak to mě vážně pobavilo.

Je to jako reklamovat baterii, protože je vybitá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem moc velký vidlák, ale chtít reklamovat nůž, protože je tupý, tak to mě vážně pobavilo.

Je to jako reklamovat baterii, protože je vybitá :D

To si myslím, že není úplně tak stejný - podle mě ten nůž by měl mít nějakej svůj standardní brus a když ho vostatní nože stejnýho typu maj a tenhle jedinej nemá, tak je něco špatně, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gas: dobře děláš - navíc sharp edge je součást tý ceny

 

karlos: ano, pokud bych vybalil drahou barterku a byla vybitá, taky bych si určitě našel čas hodit jim jí na hlavu - nekupuju baterku pro její vzhled, ale protože má fungovat (a nůž řezat)

navíc gas nespecifikoval vadu, třeba prostě chybělo celý finální doostření a to bych si neudělal ani já, byť mám nástroje, ale prostě jde o princip

časy "do-do" jsou gottseidank dávno pryč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

momentálně sháním CRKT M1,jen jej nemohu sehnat za dobrou cenu.Na nože-nůž mi pan Šulc napsal že už se přes rok nevyrábí a co jsem našel na netu u nás,tak je cena dost přehnaná bych řek.Nemáte někdo nějakej typ kde by se dal sehnat?

post-4208-1272383317.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem si na rok jeden nejmenovaný metrosexuální časopis, a to proto, že dávali za roční předplatné 990 Kč

Victorinox Rescue Tool za 1859kč. Včera došel... Je to macek a ta luminescence...:)

 

http://www.victorinox.cz/index.asp?menu=775&record=4435

 

post-3584-1272716594.jpg

post-3584-1272716601.jpg

 

 

Upraveno uživatelem tombed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem si na rok jeden nejmenovaný metrosexuální časopis, a to proto, že dávali za roční předplatné 990 Kč

Victorinox Rescue Tool za 1859kč. Včera došel... Je to macek a ta luminescence...:)

Taky bych si počet něco metrosexo za nůž. Co to je za plátek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...