Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Nevím, proč se tady psaje o nožících, když je to tady o hodinkách. A nechápu lidi, kterým se líbí zbraně. Jsou to podle mě stejní magoři jako ti, které jsem naposled vypáckal...

 

No psaje se tady o nožích stejně, jako se tady psaje o jiných věcech, které máme rádi nebo kterými se bavíme, ale hlavně - psaje se o nich v jiných vláknech než v těch, která se týkají hodinek. A tak ti poradím jednoduchou věc, dívej se do vláken o hodinkách abys nás, magory, nemusel vypáckat. Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

No psaje se tady o nožích stejně, jako se tady psaje o jiných věcech, které máme rádi nebo kterými se bavíme, ale hlavně - psaje se o nich v jiných vláknech než v těch, která se týkají hodinek. A tak ti poradím jednoduchou věc, dívej se do vláken o hodinkách abys nás, magory, nemusel vypáckat. Asi tak.

 

Já ale nikoho nechci vypáckat, jsem v podstatě mírumilovný člověk. :D Já si nikdy nezačínám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím že tady nikdo nemá zájem nikoho píchat,,do bříška",ale nošení nože je snad docela normální věc i v naší (civilizované) společnosti.Taky jsem dlouhou dobu nosil v tašce nůž,nejdřív Mikov,posléze švýcarák(klasického Mc Gajvra).Jenže pak jsem se dostal k docela blbé havárce a nebýt kamioňáka který k ní přijel chviličku po mně a měl v kapse solidní kudlu, kterou jsme přeřízli pásy(zaseklé),tak bychom toho řidiče asi nechali v plamenech.Od téhle noční můry nelezu z baráku bez solidního nože v kapse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

Tool je nástroj. Pravda, ne pro primitivy. Jo a nůž se píše s kroužkem. Posted Image

 

Jestli chceš buzerovat, zobuď svou ženu nebo děti. :DD A teď k věci: Nemám CZ klávesnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

Osobně si myslím že tady nikdo nemá zájem nikoho píchat,,do bříška",ale nošení nože je snad docela normální věc i v naší (civilizované) společnosti.Taky jsem dlouhou dobu nosil v tašce nůž,nejdřív Mikov,posléze švýcarák(klasického Mc Gajvra).Jenže pak jsem se dostal k docela blbé havárce a nebýt kamioňáka který k ní přijel chviličku po mně a měl v kapse solidní kudlu, kterou jsme přeřízli pásy(zaseklé),tak bychom toho řidiče asi nechali v plamenech.Od téhle noční můry nelezu z baráku bez solidního nože v kapse.

 

Jo, a kvúli tomu nosíš v kapse núž jak Rambo 5. Alespoň nekdo, kdo jej nemá na parádu. :D Není normální, když má někdo núž jak Rambo 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak koukám, tady je to samej vostrej chlapák, ale kdyby došlo na lámání chleba, tak... :DDD Já jsem se asi za 2 roky 3x pořádně popral s ledajakýma magúrkama, ale ani jednou mě nenapadlo použít núž, a to mám pořád v kapse macgyver švýcara používaný hodně v práci. Je rozdíl, jestli někomu nakopneš držku nebo vrazíš núž někde do těla, to už je pokus o vraždu a při dnešních zákonech je to k hounu. No ale jednou mě přeci vytočila banda smradú a vytáh jsem demonstrativně núž, aby viděli, že jestli se vo něco pokusí, tak to schytaj všichni. Pak jsem si to bez nože vyříkal ručně-stručně s nejvíce uřvaným prasátkem a bylo.

 

Méně alkoholu a drog, více sportu a bude ti lépe :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pitrs182

Asi ano quartziku, tak to respektuj a když se Ti tohle téma nelíbí, tak jej nenavštěvuj. Mrkni se na hodinkové novinky :smile_anim: Nezdá se vám, že se to tu v poslední době přiostřuje? :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy nevím,ale že bych tvrdil že nosím nůž jako Rambo? To bude nějaký omyl v určení osoby,to co nosím jsou normální ,,malé jednoruční" nože s klipsem.Nože typu ,,Rambo" ani nemám,jedině že by se za tyhle nože mohl počítat český ,,UTON",ten bych někde doma vyhrabal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem ho chtěl slušně poslat do p....e, napsal asi dva řádky a přišlo mi líto vynaložené energie a celý to smazal. Nestojí mi za to. Ostatní prosím: Trolly nekrmit!!

 

Moje zkušenost s obdobnými suverény je taková, že suverenita končí odchodem od PC :) Prostě u PC milovník, na ulici kuňka a panic :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...