Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

@pavča tak si ho pěkně a bezpečně užívej na syna nehledě ;)

 

Já koketuji s myšlenkou koupit menší sestřičku 21-02 ale pořád pro ni nemám využití.

Zatím nejlepší funkci u mě plní Victorinox Camper. Ve městě jsem zatím více nepořeboval.

 

Díky, na M21-02 jsem se díval také, ale tentokrát jsem chtěl naopak větší nůž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kershaw Junkyard Dog Composite Blade a Ontario RAT-1 dostali "brata" - Fällkniven TK3, ktorý by nemal byť v konflikte s "Waffengesetz"-ami pri cestách autom po Európe. Takto som (aj sám seba ;) ) presvedčil o nevyhnutnosti nákupu...

Zatiaľ je v "ilegalite", z ktorej vystúpi 24.12. :whistling:

Prvé skúsenosti: Je to "malý veľký muž" medzi nožami...

post-3792-076779500 1288912155.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zase nevydržel. Koupil jsem si další nožík, tentokrát je to Kershaw Junkyard Dog II Composite Blade Knife 1725CB. Hned jak jsem ho před časem uviděl, tak jsem cítil, že ho musím koupit. Tvrdě jsem odolával a zdůvodňoval jsem si velmi rozumně proč ho nepotřebuji, ale dnes se na eBay objevil za 1.400,- Kč i s posláním, tak to už na mě byla moc silná káva a podlehl jsem. Teď už se na něj jen třesu, snad dorazí hodně brzy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

Jak koukám, tady je to samej vostrej chlapák, ale kdyby došlo na lámání chleba, tak... :DDD Já jsem se asi za 2 roky 3x pořádně popral s ledajakýma magúrkama, ale ani jednou mě nenapadlo použít núž, a to mám pořád v kapse macgyver švýcara používaný hodně v práci. Je rozdíl, jestli někomu nakopneš držku nebo vrazíš núž někde do těla, to už je pokus o vraždu a při dnešních zákonech je to k hounu. No ale jednou mě přeci vytočila banda smradú a vytáh jsem demonstrativně núž, aby viděli, že jestli se vo něco pokusí, tak to schytaj všichni. Pak jsem si to bez nože vyříkal ručně-stručně s nejvíce uřvaným prasátkem a bylo.

Upraveno uživatelem quartzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak koukám, tady je to samej vostrej chlapák, ale kdyby došlo na lámání chleba, tak... :DDD Já jsem se asi za 2 roky 3x pořádně popral s ledajakýma magúrkama, ale ani jednou mě nenapadlo použít núž, a to mám pořád v kapse macgyver švýcara používaný hodně v práci. Je rozdíl, jestli někomu nakopneš držku nebo vrazíš núž někde do těla, to už je pokus o vraždu a při dnešních zákonech je to k hounu. No ale jednou mě přeci vytočila banda smradú a vytáh jsem demonstrativně núž, aby viděli, že jestli se vo něco pokusí, tak to schytaj všichni. Pak jsem si to bez nože vyříkal ručně-stručně s nejvíce urvaným prasátkem a bylo.

 

Co to blábolíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak koukám, tady je to samej vostrej chlapák, ale kdyby došlo na lámání chleba, tak... :DDD Já jsem se asi za 2 roky 3x pořádně popral s ledajakýma magúrkama, ale ani jednou mě nenapadlo použít núž, a to mám pořád v kapse macgyver švýcara používaný hodně v práci. Je rozdíl, jestli někomu nakopneš držku nebo vrazíš núž někde do těla, to už je pokus o vraždu a při dnešních zákonech je to k hounu. No ale jednou mě přeci vytočila banda smradú a vytáh jsem demonstrativně núž, aby viděli, že jestli se vo něco pokusí, tak to schytaj všichni. Pak jsem si to bez nože vyříkal ručně-stručně s nejvíce uřvaným prasátkem a bylo.

 

Úplně jsem nepochopil o čem hovoříš, ale, já si myslím, že jsme tady lidé, kteří jak hodinky, tak i nože mají jen tak rádi. Proto mnoho ze zdejších členů nenosí ani hodinky, které jsou k tomu určené, do vody, podobně nože určitě nemáme k tomu, abychom někoho píchli do bříška, ale proto, je jsou to nádherně zpracované perfektní materiály. Alespoň takový je můj přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

Úplně jsem nepochopil o čem hovoříš, ale, já si myslím, že jsme tady lidé, kteří jak hodinky, tak i nože mají jen tak rádi. Proto mnoho ze zdejších členů nenosí ani hodinky, které jsou k tomu určené, do vody, podobně nože určitě nemáme k tomu, abychom někoho píchli do bříška, ale proto, je jsou to nádherně zpracované perfektní materiály. Alespoň takový je můj přístup.

 

Nevím, proč se tady psaje o nožících, když je to tady o hodinkách. A nechápu lidi, kterým se líbí zbraně. Jsou to podle mě stejní magoři jako ti, které jsem naposled vypáckal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zase nevydržel. Koupil jsem si další nožík, tentokrát je to Kershaw Junkyard Dog II Composite Blade Knife 1725CB. Hned jak jsem ho před časem uviděl, tak jsem cítil, že ho musím koupit. Tvrdě jsem odolával a zdůvodňoval jsem si velmi rozumně proč ho nepotřebuji, ale dnes se na eBay objevil za 1.400,- Kč i s posláním, tak to už na mě byla moc silná káva a podlehl jsem. Teď už se na něj jen třesu, snad dorazí hodně brzy.

 

 

Já u sebe vždy nosím jednoho z těchto 2 krasavců.Jinak ten Dog II Composite Blade je dost dobrej,jen mě u něj trošičku zklamala tloušťka čepele-je to takovej trošku kuchyňák :)

post-4208-055045200 1289073717.jpg

post-4208-033771300 1289073724.jpg

Upraveno uživatelem Juraj11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak koukám, tady je to samej vostrej chlapák, ale kdyby došlo na lámání chleba, tak... :DDD Já jsem se asi za 2 roky 3x pořádně popral s ledajakýma magúrkama, ale ani jednou mě nenapadlo použít núž, a to mám pořád v kapse macgyver švýcara používaný hodně v práci. Je rozdíl, jestli někomu nakopneš držku nebo vrazíš núž někde do těla, to už je pokus o vraždu a při dnešních zákonech je to k hounu. No ale jednou mě přeci vytočila banda smradú a vytáh jsem demonstrativně núž, aby viděli, že jestli se vo něco pokusí, tak to schytaj všichni. Pak jsem si to bez nože vyříkal ručně-stručně s nejvíce uřvaným prasátkem a bylo.

 

Klídek chlapáku.

 

Skvělý tool? No neříkej, že si s tím krajíš chleba nebo v práci strouháš tužky... :DDD

 

Nevím, proč se tady psaje o nožících, když je to tady o hodinkách. A nechápu lidi, kterým se líbí zbraně. Jsou to podle mě stejní magoři jako ti, které jsem naposled vypáckal...

 

Ty si trochu víc pil, viď? Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...