Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Návštěvník quartzik

tak jsem ho chtěl slušně poslat do p....e, napsal asi dva řádky a přišlo mi líto vynaložené energie a celý to smazal. Nestojí mi za to. Ostatní prosím: Trolly nekrmit!!

 

A takovémudle dej nožík. Nechtěl bych tě někde potkat s nožíkem, to bych pak musel vytáhnout svýho mekgajvra... :DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

Moje zkušenost s obdobnými suverény je taková, že suverenita končí odchodem od PC :) Prostě u PC milovník, na ulici kuňka a panic :)

 

Tady to vypadá na pořádnýho chlapáka... :DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi taky potřebuju vypáckat, finka uhlíková čepel Lauri obléknutá do losího parohu a finské břízy nožířem Francome a Spy Tenancious, lowend od Spyderca, perfektně zpracovaný, za ty prachy, ale čínská čepel, matroš nic moc, nedrží ostří, zase se lehce brousí, vymněnil jsem ho za Benchmade Vex, taky lowend, ale o poznání lepší matroš. Ještě mám pár Wnoxů, Cold Steel Recon a klasiku Buck 112, plus něco noname šrotů :smile_anim:

post-11430-047378700 1289076553.jpg

post-11430-089933100 1289076574.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypáckat, ale né zas až nějak moc, by zasloužil ten výčepní. :lol:

 

Je to lahváč, sice plzeň, ale jak se to naleje do nevyhlazeného skla, tak jde pěna do pryč, musí se rychle vypít, než se to pivo úplně rozbije, proto piju v létě v hospě jenom třetinky.

 

Krásný kudlík, je to jenom 95mm čepel, taková standardní pracovní délka, na píchání do břicha to asi moc není, ale nezkoušel jsem to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

zitra zkusim nafotit ten damaskovej nozik, posledni prirustek... v pouzdre vycuhuje pod trickem... tuhle se ode mne nehnula ostraha v bance... :D

 

Co na to říct, zřejmě vypadáš už na první pohled jako nebezpečný sociopat. Quartzik má asi pravdu, no snad ho a jeho švýcarák nikdy nepotkáme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzpomnel jsem si na scenu z filmu - jak na Krokodyla vytahl nejaky chlapak "nuz"... pred par lety jsem v podobne situaci skoro usekl takovymu chlapakovi ruku svym kukri... teda nevytahnul nuz, ale byl to dost tezky popelnik... nakonec jsme se domluvili celkem klidne :)

 

Takže on nevytáhl nůž, ale popelník a ty jsi mu tu ruku neusekl skoro, ale úplně. A klidně jste se domluvili, zatímco jsi mu házel na obličej hlínu, žejo? kibi, tywe, já tě mám už dávno přečtenýho :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...chování trolla by mělo být důvodem pro ban. Například přijde do vlákna fandů nožů, začne jim nadávat do debilů a nepřímo vyhrožovat. To je normální?

 

No zrovna dnes ráno jsem o tom přemýšlel. Docela mi to pokazilo včera večer náladu a radost z nového nože a nevím proč a za co nás někdo napadá. Vždyť se na vlákno, které ho nezajímá, nemusí dívat. Naváží se do lidí, které nezná a kteří mu nic neudělali. Je to agresivní jednání a to by bylo vhodné krotit, měl by se mimimálně, je-li trochu soudný omluvit, jinak by byl ban zcela na místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

podle obvyklého scénáře internetových diskusí by člověk řek že kibi bude v reálu zženštilý fotograf rachitické postavy :D

 

Však to on taky je.... :rolleyes:

 

Teď je můj pomocník dost často Buck vantage Pro. Super zpracování, S30V drží dlouho ostří, poměr cena x výkon mluví jasně pro Buck :clap:

post-786-048593700 1289116652.jpg

post-786-056239400 1289116670.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...