Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Když jsem viděl Spyderco Tenacious, tak jsem si hned říkal že je tak sexy až bych si s ním dovedl představit intimní kontakt :)

 

Ale tak jo, ten není úplně ošklivej. Nicméně intimní kontakt bych s ním mít nechtěl, zvlášť kdyby ho třímal v ruce někdo jiný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Jediný, co se mi od nich trochu líbí je řada "Native"......

 to je dobrý tak na krájení malýho Hermelínu .... pořiť si Manix XL .... s tím ukrojíš i Babišůf chléb

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

F. rodinka sa mi pomaly rozrastá, tak pridám niečo aj do tohoto vlákna.

Po U2 som pozeral už dlhšiu dobu a keď vyšla edícia Gemini, bolo rozhodnuté. V porovnaní s F1 prcek, no svoju robotu si zastane. Ostrejší nôž som nikdy predtým nemal - malý vreckový skalpel. Vďaka svojej mini veľkosti môžem povedať, že je nadmieru pohodovým pomocníkom pri každodennom boji s jablkom, papričkou, prípadne aj väčšou obálkou. Nahradil u mňa Victorinoxa Swiss Soldier knife, ktorý mi po čase prišiel na bežné nosenie po vačkoch príliš objemný.

 

Malý sympaťák...

 

post-9515-0-16179400-1386415385_thumb.jpg

 

post-9515-0-69564800-1386415394_thumb.jpg

 

post-9515-0-61888600-1386415402_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim presne kam to dat a nechce se mi zakladat nove vlakno...dnes jsem byl na prodejni vysteve nozu v Praze....no, nic jsem si nekoupil a hlavu mam zamotanou jeste vic....:-(

Vim, ze to bude asi ZT, nebo me oblibene Spyderco opet...ale co presne si jistej nejsem.....minimalne jsem spoustu nozu mohl "osahat" v realu a to me dost pomohlo, nebo mozna nepomohlo..... :eek:

Ted uz proste nevim presne co chci, aktualne shanim EDC pro cas mimo pracovni hodiny, jestli rozumine....volny cas kolem baraku, a tak......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník swanieck

Pánové, co tak zavírací nože značky Beaver ? Podle ceny to bude asi běžná nerezová konfekce. Je to úplnej šunt a nebo se s tím dá i něco uřezat?

 

Potřebuju nějaký vánoční dárky, nějaký cetky pro domorodce a hlavně pro děti z pouští a savan. Alle nerad bych tam dovezl šunt, co se s ním nedostaneš ani do konzervy, něco jen na ozdobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, prosím o radu. Sháním něco na vánoce pro chlapa do lesa. Líbí se mu Ka-Bar, konkrétně tento:

http://www.saigonsamsmilitary.com/proddetail.php?prod=ka-3052%2C53

máte někdo nějaké zkušenosti? cena okolo 40 dolarů mi přijde v pohodě, díky za jakékoli info

Upraveno uživatelem seven.of
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krysu jednicku uz jsem mel....chci neco trochu vic.....ale co presne, v tom se placam.....lepsi ocel, lepsi strenky, lepsi automaticke otevirani.....?????

Aha, no já přes nože expert nejsem jen jsem to před nedávnem řešil. Došel jsem k tomu že Spyderco do kapsy a na hraní (tzv. sebeobrana), RAT na normální práce, do lesa, do batohu na výšlapy až někde uvíznu jako Bear Grylls. No a tak nějak na všechno mám Leatherman čičmundovinu, která má od pilky, nůžky, šroubováky až po nůž a kleště.

 

Za víc peněz už bych šel do něčeho autorského, ale ručně dělaným damaškem bych plechovku s barvou kolem domu nebo na chatě fakt neotvíral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si pořídil tenhle MANTIS zmora a maximální spokojenost. Není nijak těžký a přitom je dost veliký a ostří má alespoň dle mne naprosto perfektní. Vyklepnout ven jde skoro jako vyhazovák a přitom je to robustní a bytelný kus železa. Třeba časem změním názor, ale zatím  :wub: .

 

post-5320-0-07738800-1386618802_thumb.jpg

 

post-5320-0-67169300-1386618810_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadlo mě, že bych tátovi koupil na Vánoce nějakej zavírák do ceny 1000,-

Nevyznám se v tom, a tak si rád nechám poradit :)

 

Aby to šlo objednat z českýho e-shopu.

Předem díky za tipy

Vetsi EDC Ontario Rat 1, skvelej, ve Tve cenove relaci......koukni na noze-nuz jak psal Frantik, aktualne maji spoustu zbozi skladem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem Sog Flash a vyměnil jsem za Buck Vantage max. spokojenost....

 

BU342BKS.jpg

Napadlo mě, že bych tátovi koupil na Vánoce nějakej zavírák do ceny 1000,-

Nevyznám se v tom, a tak si rád nechám poradit :)

 

Aby to šlo objednat z českýho e-shopu.

Předem díky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...