Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Hodně jsem se rozmýšlel, mezi ZT0200, ZT0300, ZT0350 než jsem jeden z nich koupil....... ale když jsem dnes viděl toto, tak přeskočila stejná jiskra jako u mých nejoblíbenějších hodinek. To je prostě ten DEFINITIVNÍ nůž !!! Vypadá to, že teď mě rodina chvilku neuvidí, protože to bude chtít pár přesčasů...... :punk:

 

 

 

 

post-17600-0-81124700-1383173883_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně jsem se rozmýšlel, mezi ZT0200, ZT0300, ZT0350 než jsem jeden z nich koupil....... ale když jsem dnes viděl toto, tak přeskočila stejná jiskra jako u mých nejoblíbenějších hodinek. To je prostě ten DEFINITIVNÍ nůž !!! Vypadá to, že teď mě rodina chvilku neuvidí, protože to bude chtít pár přesčasů...... :punk:

Hele, já nevim. Definitivní by byl Hinderer, ale ne "Hinderer design". Podle mě to okouzlení dlouhodobě nefunguje a nakonec odezní.

BTW, pořádnej Hinderer je stále můj sen, byť mě nože pustily.

 

edit: to platí pro všechny xxx design, ať je to Strider, Hinderer...

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam TK3 a backlock je zpracovanej skvele, rekl bych ze naprosto bez vule. Skvelej nuz. Nedavno tady nekdo postoval stranku nebo 2 zpatky Fallkniven Gemini (pebe?), treba sem hodi postrehy. 

 

edit: i kdyz to nesouvisi s otazkou, nosim ted nejvic Spyderco Caly 3.5 ktery ma taky backlock a moc velka spokojenost. Nikdy jsem nemel Enduru, kde na ten backlock obcas byly nejaky pripominky, ale zatim u Caly naprosta pohoda.

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Nikdy jsem nemel Enduru, kde na ten backlock obcas byly nejaky pripominky, ale zatim u Caly naprosta pohoda.

 

Tak Endura sa s U2, pripadneTK3 neda porovnat uz len skrz paku, ktoru ma ta dlha cepel.. Ale ak sa Enduda pouziva s rozumom, tak nie je ziaden pfoblem.. Ja mam Enduru uz skoro dva roky a uplna spokojnost (viem co si k nej mozem dovolit).. Ani sa nedivim ze je to "kultovka" - nepoznam iny zatvarak s porovnatelnym pomerom dlzky cepele ku hmotnosti noza..

 

 

Odoslané z GT-I9100 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...