Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

no bez valgranges by mohli byt o chlp lacnejsie, hodinky su to pekne ale s obyc etou to zase az taky odvaz (myslim na 60K) nie je

Odesláno (upraveno)

Sak ale ved o to ide ze kvoli tomu chlpu ktory nakoniec ani nejaky chlpaty nebude tam daju detsky kaliber. Valgranges nie je zdaleka obycajna eta - nevidis to v kazdych druhych butikovych cinach. Nosim ho casto na ruke a je to jeden z naj kuskov co som kedy mal /az na tu sekundovku :)/

 

A pre znacku ako je Glycine je taketo "zlacnovanie" (downgrade je to spravne slovo) cesta do pekla.

 

Edit: Hysteria bol dobry album :)

Upraveno uživatelem instant
Odesláno

no vsak nic proti valgranges, ja to tvrdim stale ze do velkych hodiniek patri velky kaliber a nie prtavy a este s priehladom..... obecne nie som fanda priahladov na bezne kalibre... aj ked som sa ich naucil uz jakz takz tolerovat, tak na prackaefekt som stale obzvlast alergicky.

  • po 2 týdnech...
Odesláno (upraveno)

Vsetci ti co si ich kupili za povodnu cenu zasielaju svajciarskym sudruhom iskrennyj privet :)

 

Viac fotiek by nebolo? Na mobile vidim zaujimavo modrasty remen s presitim

 

Edit: a pokial su na fotke 17ky tak aj puzdro vyzera byt ine

Upraveno uživatelem instant
Odesláno

no trochu to zachranuje ten sirsi priehlad takze je vidno aj vycpavku medzi strojom a puzdrom ale ked sa clovek poriadne zadiva tak je to IMO stale pracka :(

Odesláno

pekne pekne.. stale neexistuje online katalog remenov Glycine? Co viem tak niektore su slusnej kvality a ceny nie su nijako uletene 

není a je to škoda, budem to hlásit v Baselu

Odesláno

Ta datumka mi tam nějak nesedí, buď je v tom fígl s datovým věncem , jako např. v prim kalibrech .1, nebo je tam ještě Valgranges. Ten průhled je ovšem příšernej - downgrade se vším všady, i s maskováním.

  • po měsících...
Návštěvník YPO
Odesláno

tak si tady čtu co jsem si to vlastně koupil za ubohou sračku a tetelím se blahem :smile_anim: ........

 

shrnul bych to asi takhle ..... pěkný, placatý, přesný hodinky s historií, který nebude mít každej vocas ... doufám :D

 

*recenze nebyla dlouhá, ale přesná

 

 

Odesláno

tak si tady čtu co jsem si to vlastně koupil za ubohou sračku a tetelím se blahem :smile_anim: ........

 

shrnul bych to asi takhle ..... pěkný, placatý, přesný hodinky s historií, který nebude mít každej vocas ... doufám :D

 

*recenze nebyla dlouhá, ale přesná

O pul devate mas byt v hospode, ne psat recenze.
  • po 3 týdnech...
Návštěvník YPO
Odesláno

tak sem se po měsíci rozhodl zatočit lunetou a k mému velkému překvapení je luneta na "zubech" - na co tam sakra je korunka na aretaci ? :eek:

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...