Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

no bylo by to taky dobry a idealni.. ale znate zensky.. ty mu kupovaly kolo uz predtim a chtely by mu dat zas novy takhle primo... a ja dostal za ukol nejaky vybrat.. zkusim to jeste nejak uhrat ale znate to.. dostane poukaz a rekne ze je to zbytecny a drahy atd atd..

nebo se aspoň domluvit na případné výměně v obchodě za jinej model,to si myslím bude rozumný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To má ale Spin mimořádně pravdu :D :D já bych si bajka chtěl taky vybrat podle svého... Když už nejde o tak malé peníze

třeba to někdo neřeší co dostane to jezdí,ale co znám tak každej řeší vidlici,tlumák,Shimano/Sram atd.prostě je to hodně individuální,proto si myslím že by bylo dobré si nechat otevřená vrátka s výměnou v obchodě kde se to bude kupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

třeba to někdo neřeší co dostane to jezdí,ale co znám tak každej řeší vidlici,tlumák,Shimano/Sram atd.prostě je to hodně individuální,proto si myslím že by bylo dobré si nechat otevřená vrátka s výměnou v obchodě kde se to bude kupovat

tjn, ale i tam bude omezenej pouze několika značkami. Já bych si ho chtěl vybrat sám...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne by to lepsi bylo.. ale on zas tak narocnej tchan neni, ale vyhledam nejakej shop kde toho budou mit vic a domluvim se s nima.  :cool02:

myslim ze to je rozumný ,hele ona se u třeba nebude líbit barva a už z toho nebude mít takovou radost,proto je rozumný mít to nějak osefovany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos chci začít se silniční cyklistikou, už dva roky mám vybraného favorita, už jen čekám až došetřím poslední část peněz. Už mam doma na nej nachystané i kola. Už prakticky řeším jen barvu, jsem nakloněn červené ala Katuscha. Tak doufam, že mě olomoucká buňka někam v létě vyveze :)

https://www.canyon.com/cs-cz/road/endurace/2019/endurace-cf-7-0.html

post-23865-0-66129400-1549804324_thumb.jpeg

post-23865-0-94949700-1549804339_thumb.jpeg

post-23865-0-60542100-1549804347_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos chci začít se silniční cyklistikou, už dva roky mám vybraného favorita, už jen čekám až došetřím poslední část peněz. Už mam doma na nej nachystané i kola. Už prakticky řeším jen barvu, jsem nakloněn červené ala Katuscha. Tak doufam, že mě olomoucká buňka někam v létě vyveze :)

https://www.canyon.com/cs-cz/road/endurace/2019/endurace-cf-7-0.html

 

Pěkný, šel bych do červené ... i když já jsem, jak je známo, spíš na Specialized :D Všichni jedou v karbonu, takže na tuhle sezónu jsem si složil duralovýho závoďáka  :)

 

post-3836-0-08606000-1549809876_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný, šel bych do červené ... i když já jsem, jak je známo, spíš na Specialized :D Všichni jedou v karbonu, takže na tuhle sezónu jsem si složil duralovýho závoďáka  :)

 

attachicon.gifIMG_0981.jpeg

Máš to pěkně složený. Ja jeste přemýšlel nad Canyon karbonovou sedlovkou k tomu, tu ?rozšklebenou?, ale rozhodnu se až po par set km v zadnici.

post-23865-0-15640000-1549810606_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při představě že jedu s "olomouckou buňkou" - rozuměj s Jarettem na "projížďku" Oloumouc - Praděd, nejlíp zpestřeno o výšlap na Dlouhý stráně . . .

tvl, to se mi dělá úplně šoufl . . . :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při představě že jedu s "olomouckou buňkou" - rozuměj s Jarettem na "projížďku" Oloumouc - Praděd, nejlíp zpestřeno o výšlap na Dlouhý stráně . . .

tvl, to se mi dělá úplně šoufl . . . :D

Klíííd ... uděláme nějakej pohodovej vejlet se zastávkou na pifko :D Viděl bych to tak na březen/duben ... až bude nad 20st :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...