Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Jsem si naordinoval v sobotu trochu těžší kalibr a po 40km mě vypovědělo rameno službu :crying_anim: Začlo mě do něj střílet a za pár minut jsem už nezvedl ruku, 5 km pěšky do civilizace, bolest jako kráva, normálně jsem ronil slzy a poté přišla záchrana od mé manželky. Dnes jsem chtěl jít k doktorovy, ale už je to zase celkem ok, vůbec to nechápu, co se tam odehrálo. Před pár lety jsem tam měl natržené vazy, tak možná si na mě vzpomněli :frusty: Doufám, že to bylo poprvé a naposledy" Kolo mám ještě někde daleko v kůlně u jednoho chlapíka schované, jelikož se nám do té nákupní tašky mé lásky nevešlo ....To zase byl výlet"

post-364-0-54455800-1407759722_thumb.jpg

post-364-0-43599400-1407759753_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají to takto přes prázdniny, aspoň to píšou na cedulce. Jinak cesta je to pěkná. Až na pár kiksu, ktery jsem udelal na cervene. Indy pod zastavkoujsem to vzal pres potok a pole :-D

A pak u te obory sem to svihnul takřka kolmo doleva nahoru :-D

aha,to jsem nějak nezaregostroval ,jsem se včera vrátil z dovči a dnes jel přes šmelc,ale je pondělí a to mají zavřeno vždy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Spineshank: moc pekny bicykly, diky tomuhle vlaknu jsem do vyberu kola na pristi rok zaradil i fulla. Vyzkousime :-)

 

Jsem byl doma zase jednou pochvalen :-). Otestovano a predano, manzelka spokojena. Menila se vidle, nakonec jeste brzdy, razeni i kola, sirsi riditka jako bonus. Puvodni kolo melo vecka brzdy a razeni integrovany na brzdach. Kolo zhublo vic jak 2 kila.

post-13546-0-62558000-1407773955_thumb.jpg

post-13546-0-72548600-1407773978_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 financ

jezdil jsem 4 sezony HT a spokojenej jsem byl po všech směrech,nyní mám full a je to určo znát to pohodlí co sebou nese tlumič,takže můžu jen doporučit :clap: jako další pozitivum vidím široký rodla a řazení 2x10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si naordinoval v sobotu trochu těžší kalibr a po 40km mě vypovědělo rameno službu :crying_anim: Začlo mě do něj střílet a za pár minut jsem už nezvedl ruku, 5 km pěšky do civilizace, bolest jako kráva, normálně jsem ronil slzy a poté přišla záchrana od mé manželky. Dnes jsem chtěl jít k doktorovy, ale už je to zase celkem ok, vůbec to nechápu, co se tam odehrálo. Před pár lety jsem tam měl natržené vazy, tak možná si na mě vzpomněli :frusty: Doufám, že to bylo poprvé a naposledy" Kolo mám ještě někde daleko v kůlně u jednoho chlapíka schované, jelikož se nám do té nákupní tašky mé lásky nevešlo ....To zase byl výlet"

něco podobné jsem zažil na tenise s loktem,byl v tom zánět takže se to muselo přeléčit...takže být tebou jdu to nechat prohlídnout a nepodcenit to

pěkné fotky,ta jedna je jak koryto řeky :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Spineshank: moc pekny bicykly, diky tomuhle vlaknu jsem do vyberu kola na pristi rok zaradil i fulla. Vyzkousime :-)

Jsem byl doma zase jednou pochvalen :-). Otestovano a predano, manzelka spokojena. Menila se vidle, nakonec jeste brzdy, razeni i kola, sirsi riditka jako bonus. Puvodni kolo melo vecka brzdy a razeni integrovany na brzdach. Kolo zhublo vic jak 2 kila.

Hmmm, pěkný bike! Prosím Tě, co je krabička na podsedlové trubce? Ta šedo-černá, do které vede bowden/hadička...

Díky za osvětu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 financ

jezdil jsem 4 sezony HT a spokojenej jsem byl po všech směrech,nyní mám full a je to určo znát to pohodlí co sebou nese tlumič,takže můžu jen doporučit :clap: jako další pozitivum vidím široký rodla a řazení 2x10

Široký rodla už mám, přemýšlím o upgrade. Teď sedlám tohle

první varianta je upravit stávající kolo, reba vidle, zapletený kola, druhá varianta je nějaký moc pěkný HTčko v karbonu, třeba Stumpjumper, no a když se uplně zblázním, tak fulla

Hmmm, pěkný bike! Prosím Tě, co je krabička na podsedlové trubce? Ta šedo-černá, do které vede bowden/hadička...

Díky za osvětu ...

Hadička vede okolo, to je řazení. Ta krabička je držák na dětskou sedačku. Máme to na kole s manželkou oba a podle potřeby jen přehazujeme sedačku

post-13546-0-91931000-1407776360_thumb.jpg

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Široký rodla už mám, přemýšlím o upgrade. Teď sedlám tohle

první varianta je upravit stávající kolo, reba vidle, zapletený kola, druhá varianta je nějaký moc pěkný HTčko v karbonu, třeba Stumpjumper, no a když se uplně zblázním, tak fulla

Hadička vede okolo, to je řazení. Ta krabička je držák na dětskou sedačku. Máme to na kole s manželkou oba a podle potřeby jen přehazujeme sedačku

no pokud uvažuješ o investování nebo předělávce tak bych šel do fulla :cheers: prodat stávající a doplatit zbytek je myslím nejrozumnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud uvažuješ o investování nebo předělávce tak bych šel do fulla :cheers: prodat stávající a doplatit zbytek je myslím nejrozumnější

tohle si budu muset ještě chvilku nechat, příští rok ještě budu tahat sedačku, nebo tyč. A vlastně proto i zvažuju fulla, na co budu mít 2 HTčka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Financ, jdi do fulla

 

já tenhle tejden asi bike nedam vubec, zaskakuju za kolegu v práci a dneska jsem nachodil přes pět km jenom po firmě a jsem rád že jsem rád...

stejně bude furt chcát...sem dojel dnes a pořád chčije :frusty: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...