Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

ODLESK!!!!!!  jak je na tom odlesk ve srovnani oranzove monstra s cernymi??????   mám zkušenost ze černý ciferník ač s antireflexem při přímém naklonění hází odlesky a není přímem  pohledu čitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, vypadají úplně jinak, jsou leskle orámované. Lupa je super, jen je to to trochu nezvyk :) Číslo je to 1821 (z 2555ks) a pouzdro a tah (kromě spony) je v matném provedení, asi jako upravený drákula co sem dával Chumpus (na minulé stránce). Toho jsem si vlastně všiml až potom, co jsem sundal původní tah a chtěl tam nasadit zkrácený z černých M. (abych si dojebával pořád jen jeden), tak mě ten rozdíl úplně praštil do očí... i sklo je jiné, zkusím to nafotit, aby byl vidět ten rozdíl. Teď je mám na hadru, protože jsem si nechtěl zkoušet zkracování tahu zrovna na tomhle kusu.

Jsou pěkné, mám z nich radost :) Zítra jdou se mnou do práce, tak uvidíme, jak jim půjde kancldiving  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji :)

Já myslím, že jsem je tu někde na fotkách viděl, ale nevím jestli je tu někdo ještě má  :)

 

Ještě jedna fotka, kde je vidět, že to není lesklé...

 

Já mám v šuplíku tohle ... viz níže ... ale originál je originál. Jsem rád, že v tom nejsem sám ...

Posílám SZ .....

post-15604-0-01449600-1397676094_thumb.jpg

post-15604-0-97839800-1397676099_thumb.jpg

post-15604-0-68044400-1397676269_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jörg8X

 

To je paráda?gratulujem i ja. To tie moje modré tromfne s prstom v nose. Rozhodne naj Monštra.

 

Určite urob čo najviac fotiek na zrovnanie s regulérnymi Monštrami a popíš ten rozdiel.

 

Btw, koľko si "vyplazil", a kde si ich to zohnal? Môžeš kľudne do SZ. Dík  :photo:

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...