Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Aha,

to jsem nevěděl, to může vypadat "naživo" zajímavě.

Podle fotek jsem myslel, že jsi to prohnal nějakým filtrem ve Photoshopu

 

To nevypadá, ono to tak je. Jsou totiž pískovaný. Proto jsem psal - napište Robovi (monsterwatches) :)

Neuvědomil jsem si, že to nemusí každému dojít :)

 

 

To je taky zajímavý model, některým lidem vadí absence číslic na cifru.

To Ti takhle přišlo, nebo to je "vlastní tuning"?

 

Dnes som sa pridal do monsterklubu.. Aj ked nie s tymi "originalnymi"
egagy9eb.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevypadá, ono to tak je. Jsou totiž pískovaný. Proto jsem psal - napište Robovi (monsterwatches) :)

Neuvědomil jsem si, že to nemusí každému dojít :)

Díky za nás pomalé :D

Ale vypadá to vážně moc pěkné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, Monstery přišly v pátek v devět ráno, seřídil jsem je podle atomových Junghansů, které používám coby referenční hodinky, a od té doby se předešly o 3 (slovy tři) vteřiny. Je mi jasné, že tato přesnost je pouze dočasná, přesto mě velice příjemně překvapila. Navíc se nějak zásadně nemění, ať jsou hoďky na ruce (80% dne), nebo je odložím do jakékoliv polohy. Druhý můj Seiko strojek 6R15 dělá denně tak +2 až +5 vteřin denně, nicméně též stabilně. Asi mám na ty japonce kliku. Ťuk ťuk, zaklepat. U 6R15 jsem určitou přesnost očekával, přeci jen je ten strojek výše, ale 7S26 je nízkonákladová mašinka, takže jsem čekal ty parametry podstatně horší. Já vím, záběh :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi dorazil první nato řemen a už asi chápu, proč jsou tak populární :) Člověk má hned jiné hodinky, stojí to pár korun a příjemně se to nosí... sice jsem koupil kombinaci černé a bílé (tuhle kombinaci jsem tu na starých, černých kritizoval), ale na zkoušku dobré a hlavně mi to přijde hrozně pohodlné :)

 

post-33388-0-89295500-1397496972_thumb.jpg

Ale chvíli mi trvalo, než jsem přišel na to, jak to navléknout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, Monstery přišly v pátek v devět ráno, seřídil jsem je podle atomových Junghansů, které používám coby referenční hodinky, a od té doby se předešly o 3 (slovy tři) vteřiny. Je mi jasné, že tato přesnost je pouze dočasná, přesto mě velice příjemně překvapila. Navíc se nějak zásadně nemění, ať jsou hoďky na ruce (80% dne), nebo je odložím do jakékoliv polohy. Druhý můj Seiko strojek 6R15 dělá denně tak +2 až +5 vteřin denně, nicméně též stabilně. Asi mám na ty japonce kliku. Ťuk ťuk, zaklepat. U 6R15 jsem určitou přesnost očekával, přeci jen je ten strojek výše, ale 7S26 je nízkonákladová mašinka, takže jsem čekal ty parametry podstatně horší. Já vím, záběh :-) 

Pěkné to je, ale brod je ještě daleko :D

Každopádně držím palce, ať jim to vydrží... když by to byl nějaký větší průser, tak to vždycky můžeš někde nechat zkusit seřídit :) Já mám jedny 5-ky, které dělají tuším +3s/den, prostě je posunu 1x za několik měsíců, takže to jde i levných strojků  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...