Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Gratuluji ,jsou pěkný ! Kdyby měly takhle udělaný indexy všechny starý monstra ,asi bych je měl dodnes.

Nevím, jestli by to černým a oranžovým slušelo... já proti černým prostě nemám žádné výhrady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jörg8X

 

To je paráda?gratulujem i ja. To tie moje modré tromfne s prstom v nose. Rozhodne naj Monštra.

 

Určite urob čo najviac fotiek na zrovnanie s regulérnymi Monštrami a popíš ten rozdiel.

 

Btw, koľko si "vyplazil", a kde si ich to zohnal? Môžeš kľudne do SZ. Dík  :photo:

 

F.

Ebay, tam se opravdu dá koupit všechno :) Teď jsou tam jedny tuším za 1250,- USD, což už mi přijde docela dost... Když jsem si googlil kolik stáli "normálně", tak to bylo myslím 700,- USD.

Fotky udělám, snad budu mít trochu času o víkendu :)

 

JendaM: pěkná fotka :)

Upraveno uživatelem Jörg8X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vycleno a už jsou doma :)

attachicon.gifnova_akvizice.jpg

 

Teď mě na chvilku omluvte, musím sem jim věnovat  -_-

 

Gratulujem. Dalo by sa debatovať, že klasika je lepšia, ale u mňa je Snow Monster jednička. Naživo sú ďaleko krajšie, než na hociktorej fotke. Jediné, čo mi na nich vadí je kyklop, ale ten mi vadí vo všeobecnosti. Trochu mi je ľúto, že ich nemám. Predminulý týždeň som ich skoro kúpil, ale nechceli mi na ne dať zľavu, aj keď ich už tri roky majú na pulte, tak som z princípu nekúpil :). Tak si ich užívaj.

 

edit: Pozerám, mal si k nim aj modrú gumu, alebo nie? LINK

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ta absence hackingu mě teda neskutečně s..e,to je pro mně novinka,ne zrovna k dobru věci.

to chápu :) - proč sis nekoupil se strojkem 4R36 ? - to už je neska nutnost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to chápu :) - proč sis nekoupil se strojkem 4R36 ? - to už je neska nutnost :D

Líběj se mi hranatý indexy.V každym případě,co už do rozdílu nějakejch třiceti sekund,aspoň to tak neřešim,jak jsem to hlídal na dražších swissech.Ale i tak je konstrukce takovýho čarostroje zarážející.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju ke koupi vysněných hodinek, ale nestavím se do řady obdivovatelů a závistivců :-) Mně se prostě líbí oranžová, černá a drákula. Ostatní barevné kombinace mi nic neříkají a ten kyklop to je něco, co bych na hodinkách nepřekousl.

Ale nenech si kazit radost a užívej si je :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jörg8X - taky se připojuju s gratulací, jsou parádní :smile_anim:

Díky :)

 

závist a gratulace  :) . Těm hodinkám prostě  není co vytknout. Exkluzivita, safír s kyklopem, velmi hezky zpracovaná barevná kombinace.

Díky, přesně tak to vidím i já... :)

 

Gratulujem. Dalo by sa debatovať, že klasika je lepšia, ale u mňa je Snow Monster jednička. Naživo sú ďaleko krajšie, než na hociktorej fotke. Jediné, čo mi na nich vadí je kyklop, ale ten mi vadí vo všeobecnosti. Trochu mi je ľúto, že ich nemám. Predminulý týždeň som ich skoro kúpil, ale nechceli mi na ne dať zľavu, aj keď ich už tri roky majú na pulte, tak som z princípu nekúpil :). Tak si ich užívaj.

 

edit: Pozerám, mal si k nim aj modrú gumu, alebo nie? LINK

Jsou jiné, možná lepší/horší... to už má každý jinak :)

Modrou gumu jsem k tomu neměl a vidím, že na ebay teď žádná není, takže si asi budu muset počkat. Ale ani jsem nevěděl, že se k tomu dělala...

 

Pane jo. Dobrý, moc dobrý!

 

Gratuluju, já se musím doléčit. Ještě to není uplně ono :)

Díky, dobré jsou :)

 

Gratuluju ke koupi vysněných hodinek, ale nestavím se do řady obdivovatelů a závistivců :-) Mně se prostě líbí oranžová, černá a drákula. Ostatní barevné kombinace mi nic neříkají a ten kyklop to je něco, co bych na hodinkách nepřekousl.

Ale nenech si kazit radost a užívej si je :smile_anim:

Vysněné hodinky to nejsou, ale přišlo mi to jako dobrá koupě a stará Monstra se mi prostě líbí. A užívám se je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrou gumu jsem k tomu neměl a vidím, že na ebay teď žádná není, takže si asi budu muset počkat. Ale ani jsem nevěděl, že se k tomu dělala...

 

Len mi to tak prišlo na rozum, keď som videl fotky. Doteraz čo som videl balenia, modrá guma bola súčasťou, ale asi to nebolo pravidlom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom takový zamyšlení k limitkám obecně, možná že někdo bude vědět jak to je. Limitky první generace jsem ještě nenašel, že by byly v označení J a všechny jsou K což nechápu. Limitky by přece měly být jak se říká "výstavní skříní" výrobce a když je výrobce z Japonska, čekal bych že budou made in Japan. Jak jsme přesvědčeny tak J by mělo být vyrobeno v Japonsku a K mimo Japonsko, což mi u limitek nějak nejde dohromady, ale je možné, že to je nějak jinak. A druhá věc u nových modelů je modrá limitka označená J i K . To má každý označení samostatnou sérii čísel nebo mi budeme dělat lichý a vy sudý?  :). Někde snad na německým foru jsem četl, že to označení J znamená, že by mělo být distribuováno pouze v Japonsku jako určeno na Japonský trh a je jedno kde je to dělaný. Ale zase když by to bylo takhle proč to nepsat rovnou všude made in Japan.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...