Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Jestli to nebude blamáž, jako většinou, tak by měli převálcovat všechny. Kurňa jaké kecy o nesehranosti - hokej hrát uměj, je to jen o chtění.

Já teda nevím, ale kolektivní hra na vrcholové úrovni už prostě musí být postavena na týmu - hvězdy, co se tak moc neznají, toho za pár minut na ledě moc nevymyslí. Takže já ještě "věřím" ;)

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno (upraveno)

No ja verim, ze budeme ctvrti ve skupine a klidne at ji vyhrajou Svycari - a ty by pro ctvrtfinale rozhodne byly hratelny. Proste play-off je o necem jinem. A to my umime.

Tyhle kritiky jsou proste vzdycky, za chvili budou clanky v novinach a rady a rozhovory s "experty". pak bude rozhovor s Lenerem, jak ceskej hokej upada. Fanousci budou zasadne prohlasovat - "ja to nesleduju. hrajou h...o"...............no a pak tu bude semifinale a "hop hop hop" :-)

Fandete kluci, je to sport, tam se muze stat cokoli. Prece neni dulezity vyhrat vsechny zapasy, ale turnaj, ne? :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odesláno

Ja nemyslim ze by hrali blbe, meli peknou smulu, ze zacatku jim tam mohly padnout minimalne dva goly a cely by se to vyvijelo jinak ...

Odesláno

No ja verim, ze budeme ctvrti ve skupine a klidne at ji vyhrajou Svycari - a ty by pro ctvrtfinale rozhodne byly hratelny. Proste play-off je o necem jinem. A to my umime.

Tyhle kritiky jsou proste vzdycky, za chvili budou clanky v novinach a rady a rozhovory s "experty". pak bude rozhovor s Lenerem, jak ceskej hokej upada. Fanousci budou zasadne prohlasovat - "ja to nesleduju. hrajou h...o"...............no a pak tu bude semifinale a "hop hop hop" :-)

Fandete kluci, je to sport, tam se muze stat cokoli. Prece neni dulezity vyhrat vsechny zapasy, ale turnaj, ne? :-)

Tak, tak, kdo neskáče, není čech!

Odesláno

Hudler to naštěstí trochu táhne, jinak nic moc a to jsem od něj moc nečekal. Nicméně velké překvapení je pro mě Švýcarský tým, to jsem koukal, jak blázen, hoši to docela válí.

Odesláno

Měli by tu sestavu promícháme a mezi hráče z Nhl do útoku dat hráče z evropy co jsou zvyklý hrát na širším kluzišti.Ještě není nic ztracené,ale měli by nastat výrazně zmeny

Odesláno

A jeste mam jednu poznamku - my jsme nikdy nehrali "huráhokej" typu nahodit, dojet a vsechno na branu. Vzdy jsme hrali chytre, takticky, mazaně. Nejsme Kanada, ani Svedsko, ani Rusaci - to jsou proste jiny hokejovy skoly a zadna z nich neni tak uspesna, jako my za poslednich 15 let. Proste je nesmysl rikat, ze ted to maj vsechno hazet na branu a z kazdy pozice strilet. Takhle se hokej u nas nikdy nehral a nikdo z tech kluku ho neumi. A ja ani nechci, aby se takto hralo. Me se nelibi kanadskej styl, ani svedskej. Ja chci ceskej chytrej hokej, kterej funguje a kterej nam vzdy prinesl uspech.

Odesláno

Jen ti Svedi hrajou porad dobre.. My to mame rozloutany ze stranu na stranu.. A dost casto nas dostane dal jen nahoda.. Kolikrat mi to prijde, ze hraje nase druha liga se svetovou prvni.. Pomali hokejisti, vsichni je objedou.. Puk seberou.. Ten posledni gol byl uplne trapnej..

Odesláno

Dnesni hokejove vysledky zdaji se mi ponekud zvlastni. 

Nase utrpena vyhra nad Danskem na najezdy 2:1

prohra Rusu s Francii 1:2 a prohra Slovenska s Lotyšema 3:5 to mi hlava nebere

Odesláno

Švédi už taky nejsou co bývali ...

 

 

Jen ti Svedi hrajou porad dobre.. 

 

lolek

 

kdo neskáče není hip...nebo není lidoop

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...