gougy Odesláno 7. května 2013 Nahlásit Odesláno 7. května 2013 Jestli to nebude blamáž, jako většinou, tak by měli převálcovat všechny. Kurňa jaké kecy o nesehranosti - hokej hrát uměj, je to jen o chtění.Já teda nevím, ale kolektivní hra na vrcholové úrovni už prostě musí být postavena na týmu - hvězdy, co se tak moc neznají, toho za pár minut na ledě moc nevymyslí. Takže já ještě "věřím"
Frantik Odesláno 7. května 2013 Nahlásit Odesláno 7. května 2013 (upraveno) No ja verim, ze budeme ctvrti ve skupine a klidne at ji vyhrajou Svycari - a ty by pro ctvrtfinale rozhodne byly hratelny. Proste play-off je o necem jinem. A to my umime.Tyhle kritiky jsou proste vzdycky, za chvili budou clanky v novinach a rady a rozhovory s "experty". pak bude rozhovor s Lenerem, jak ceskej hokej upada. Fanousci budou zasadne prohlasovat - "ja to nesleduju. hrajou h...o"...............no a pak tu bude semifinale a "hop hop hop" :-)Fandete kluci, je to sport, tam se muze stat cokoli. Prece neni dulezity vyhrat vsechny zapasy, ale turnaj, ne? :-) Upraveno 7. května 2013 uživatelem Frantik
Bob Odesláno 7. května 2013 Nahlásit Odesláno 7. května 2013 Ja nemyslim ze by hrali blbe, meli peknou smulu, ze zacatku jim tam mohly padnout minimalne dva goly a cely by se to vyvijelo jinak ...
Honza.manta Odesláno 7. května 2013 Nahlásit Odesláno 7. května 2013 No ja verim, ze budeme ctvrti ve skupine a klidne at ji vyhrajou Svycari - a ty by pro ctvrtfinale rozhodne byly hratelny. Proste play-off je o necem jinem. A to my umime.Tyhle kritiky jsou proste vzdycky, za chvili budou clanky v novinach a rady a rozhovory s "experty". pak bude rozhovor s Lenerem, jak ceskej hokej upada. Fanousci budou zasadne prohlasovat - "ja to nesleduju. hrajou h...o"...............no a pak tu bude semifinale a "hop hop hop" :-)Fandete kluci, je to sport, tam se muze stat cokoli. Prece neni dulezity vyhrat vsechny zapasy, ale turnaj, ne? :-)Tak, tak, kdo neskáče, není čech!
Sphinxx Odesláno 7. května 2013 Nahlásit Odesláno 7. května 2013 Hudler to naštěstí trochu táhne, jinak nic moc a to jsem od něj moc nečekal. Nicméně velké překvapení je pro mě Švýcarský tým, to jsem koukal, jak blázen, hoši to docela válí.
borin7 Odesláno 7. května 2013 Nahlásit Odesláno 7. května 2013 Měli by tu sestavu promícháme a mezi hráče z Nhl do útoku dat hráče z evropy co jsou zvyklý hrát na širším kluzišti.Ještě není nic ztracené,ale měli by nastat výrazně zmeny
Sphinxx Odesláno 7. května 2013 Nahlásit Odesláno 7. května 2013 No ale i tak by měli zabrat hoši ...
Frantik Odesláno 7. května 2013 Nahlásit Odesláno 7. května 2013 A jeste mam jednu poznamku - my jsme nikdy nehrali "huráhokej" typu nahodit, dojet a vsechno na branu. Vzdy jsme hrali chytre, takticky, mazaně. Nejsme Kanada, ani Svedsko, ani Rusaci - to jsou proste jiny hokejovy skoly a zadna z nich neni tak uspesna, jako my za poslednich 15 let. Proste je nesmysl rikat, ze ted to maj vsechno hazet na branu a z kazdy pozice strilet. Takhle se hokej u nas nikdy nehral a nikdo z tech kluku ho neumi. A ja ani nechci, aby se takto hralo. Me se nelibi kanadskej styl, ani svedskej. Ja chci ceskej chytrej hokej, kterej funguje a kterej nam vzdy prinesl uspech.
tenge Odesláno 7. května 2013 Nahlásit Odesláno 7. května 2013 Jen ti Svedi hrajou porad dobre.. My to mame rozloutany ze stranu na stranu.. A dost casto nas dostane dal jen nahoda.. Kolikrat mi to prijde, ze hraje nase druha liga se svetovou prvni.. Pomali hokejisti, vsichni je objedou.. Puk seberou.. Ten posledni gol byl uplne trapnej..
Frantik Odesláno 7. května 2013 Nahlásit Odesláno 7. května 2013 A kolik maj Švédové medaili a titulu za posledních 15 let? Zas tak dobře nehrajou.
tenge Odesláno 7. května 2013 Nahlásit Odesláno 7. května 2013 Ale maj vyrovnane vykony.. To zas my neumime..u nas je to takove ze se jim vlastne ani nechce hrat na pocatku
Frantik Odesláno 9. května 2013 Nahlásit Odesláno 9. května 2013 Nejak tady postradam kluky slovensky po dnesnim zapase se Slovinci
vraby Odesláno 9. května 2013 Nahlásit Odesláno 9. května 2013 (upraveno) Lotyši nebo Slovinci Franta dělá do včel Upraveno 9. května 2013 uživatelem vraby
jankoxxx Odesláno 9. května 2013 Nahlásit Odesláno 9. května 2013 Nejak tady postradam kluky slovensky po dnesnim zapase se Slovinci ja som tu, ale bolo to lotyssko ja zadelim dve piva, vyspim sa, rano dam zo 3 kilometre a budem v pohode
Frantik Odesláno 9. května 2013 Nahlásit Odesláno 9. května 2013 (upraveno) Ajo, Lotyssko, tak proto tady nejste :-)To chapu Upraveno 9. května 2013 uživatelem Frantik
quest987 Odesláno 9. května 2013 Nahlásit Odesláno 9. května 2013 Dnesni hokejove vysledky zdaji se mi ponekud zvlastni. Nase utrpena vyhra nad Danskem na najezdy 2:1prohra Rusu s Francii 1:2 a prohra Slovenska s Lotyšema 3:5 to mi hlava nebere
vanderB. Odesláno 9. května 2013 Nahlásit Odesláno 9. května 2013 Švédi už taky nejsou co bývali ... Jen ti Svedi hrajou porad dobre.. lolek kdo neskáče není hip...nebo není lidoop
shag Odesláno 9. května 2013 Nahlásit Odesláno 9. května 2013 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Ajo, Lotyssko, tak proto tady nejste :-)To chapu
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se