Přejít na obsah

Prim Digital


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
před 4 hodinami, Snekofon napsal:

Ahoj, taková dýnka se na Elektronikách vyskytují zcela běžně - to že se vyskytly na Primkách je jen výsledek skládání překupníků - většinou se s tím moc nemažou:) 

Mám několik Elektronik, ale ani jedny nemají tohle "swatch" dýnko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí si na eBay zalistoval v obrázcích Elektronika 206 a uvidíš že to mají každé druhé...já měl doma s tímto dýnkem několik 206, a Elektroniky b6-202 to mají skoro všechny co mám doma .. mohu poslat foto až se vrátím že sluzebky, ale výsledky zkoumání na eBay by ti mohly stačit 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
V 12. 12. 2010 v 14:22, siwi napsal:

Ano, baterka je tam č. 392. Někteří výrobci tento rozměr označují jinak.

 

Pro úplnost přikládám možnost stáhnout si ode mne kompletní návod ke všem 3 typům digitálních hodinek PRIM, kde jsou tyto typy uvedeny.. Návod ve formát .PDF si můžete stáhnout ZDE

Zdravím, to jsem zvědaví jestli po tak dlouhé době ještě zafunguje "odpověď na příspěvek" :-))) Prosím tě nemáš někde ten návod? Odkaz ke stažení už nefunguje... Zrovna se mi poštěstilo pořídit si jedny tyto krasavce a už se tak těším než mi dorazí, že ke nim zatím sháním co se dá 🙂 Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
V 20. 9. 2022 v 12:41, Burejsa napsal:

Zaujal mě ten zadní deklík se znakem a CCCP. 

1663670390402522311216518529143.jpg

Tomuto "symbolu" se mezi lidmi co znali tu dobu v CCCP a tam byli na stážích říkalo symbolicky - Sděláno rukámi i nogámi. Situaci to postihuje velmi trefně. Není co dodat, patří to spíše do Humoru, ale holt už je to jedno. 🤠

 

Upraveno uživatelem eloga
ed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...