Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

Orient Chicane Red 

nadherne 39mm hodinky, dobra cena: https://www.online-hodinky.sk/orient-fer1x002h

Mam ich uz vyse roka, stale ma bavia

3_3_55.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je jákesi kur.... výhodné.

Bulova Lunar Pilot za cca 6.300,- To abych snad alarmoval známosti v USA. Ten e-shop by měl být cajk ne? Úspora proti ČR nákupu víc jak 50%. Nebo to má nějaké háček?

Jinak asi bych to řešil, tak, že my to známý koupí na sebe v USA, zkontroluje a pošle do ČR, ideálně tak aby to prošlo přes celníky bez připomínek, nicméně i kdyby, tak je to pořád velmi výhodné.

https://www.jomashop.com/bulova-lunar-pilot-watch-96a225.html

Upraveno uživatelem papun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Joma jsem loni bral Bulovy pro manzelku a vyhl jsem se vsemu..cili jsem platil jen dopravu :) ale to byla nahoda :) Uplne v pohode obchod, kamaradi tam nakupuji bez problemu. Plati teda clo atd..takze se vyplaci nakupovat kdyz je sleva aspon 60-70% aby se to vyplatilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem bral Bulovy Lunar Pilot z Jomashopu, DPH jsem sice zaplatil, ale i se všemi dodatečnými náklady to vyšlo o cca 5tis. levněji než u nás. Hodinky přišly v bezvadném stavu a po necelém půl roce mají odchylku cca +1s, takže přesnost fenomenální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to risknul. Ač jsem lama, tak to bylo celkem intuitivní. S Revlutu mi strhli 6.739,41 Kč. Někde na netu jsem ještě vyštrachal kupon na slevu 10 dolarů na dopravu. Kdyby si toho nevšimnuli celníci, tak to bude báječný kauf, ale i tak by to nemuselo být zlé. S clením bych se měl vlézt někde k 8.500,-, u nás nejlevněji tak za 12.500,-. Takže úspora by mohla být 4.000,- což není zas tak málo. Hlavně aby to došlo a bylo to v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že nejsem jediný, kdo podlehl slevám na Jomashopu 😁Trochu mě znervózňuje, že přišlo sice potvrzení objednávky, ale v profilu, žádnou zadanou nemám (registroval jsem se až po objednávce), a že zatím nepřišlo sledovací číslo zásilky. Asi mají svátek? Nicméně hodinky byly staženy z nabídky, tak snad přijdou, a v komplet balení 😬...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 3. 9. 2021 v 0:14, nizkotucnytvaroh napsal:

Koukám, že nejsem jediný, kdo podlehl slevám na Jomashopu 😁Trochu mě znervózňuje, že přišlo sice potvrzení objednávky, ale v profilu, žádnou zadanou nemám (registroval jsem se až po objednávce), a že zatím nepřišlo sledovací číslo zásilky. Asi mají svátek? Nicméně hodinky byly staženy z nabídky, tak snad přijdou, a v komplet balení 😬...

Posunul si se někam s objednávkou? Já mám zatím platbu z karty pořád nepřebranou obchodníkem a v e-shopu píšou čeká na odeslání. Psal jsem na podporu a napsali, že tento týden by se mělo odeslat. Tak snad to klapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...