Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, shaggy napsal:

Ball tam ma par kuskov, ktore by som zvladol na ruke... no ako je to u nich s danou, clom a tak? Pisu tak vagne, ze VAT included. Su to final ceny, co vidim? Ma niekto skusenost?

Před rokem jsem nakupoval přímo u nich. Předem jsem se mailem dotazoval, jestli je cena finální a nebudu nic doplácet. Ujistili mě, že je CLO a DPH v ceně, takže cena je skutečně konečná. Zásilka šla v režimu DDP - Delivered Duty Paid. Bylo to tím největším možným písmem uprostřed faktury, ale i přesto se v TNT pokoušeli ze mě vymámit asi 13k a že jinak mi zásilku nedoručí... Opakovaně jsem odmítal, řešil s Ballem i TNT, bylo to jako začarovanej kruh... Den před Štědrým dnem asi někoho v TNT osvítilo a podíval se na fakturu znovu. Omluvný telefonát od TNT, že je to jejich chyba, doplácet nic nebudu a balíček doručí :) Trochu rozčarování, když přijel kurýr v neoznačeném bílém autě, ani dres TNT na sobě neměl, na nic se neptal, nic nechtěl podepsat a jen mi beze slova předal balíček v hodnotě cca 2300 EUR... Představa, kdyby někdo ze sídliště zrovna taky čekal nějakého kurýra a přišel k tomu autu dřív než já, mě docela děsí :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, takze DDP, super. Ze v tych kurierskych spol. niekedy nevedia nic, je tak trochu uplne bezne :)

Vdaka za info! A co ti vlastne doslo?

Ja slabo uvazujem o https://shop.ballwatch.ch/en/christmas/DM1020A-PAJ-BKOR . No vadi mi datumovka mexzi 4-5 a ze nemaju tah.

Druha moznost https://shop.ballwatch.ch/en/christmas/DM2276A-S2CJ-BK, no cena je vyssie a hrubla 16.5mm!. Ale je to titan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty druhé mají datum taky mezi 4 a 5 ;)

Já bral tyhle: https://shop.ballwatch.ch/en/ball-watches/EH/DC2276A-SJ-BK?model=DC2276A-SJ-BK

Taky Ø 42mm, ale ještě o něco vyšší :D Nožky jsou fakt super tvarovaný, takže za mě sedí velice dobře. Vysoký, velký a těžký hodinky mi neva, aspoň o nich člověk ví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, RadekB napsal:

Edoxi jsou fakt povedený, ale jak je možný, že jsou tak levný, když jsou v našich shopech za 53k?

neviem ale otestoval som tvojcas.sk pred 2 tyzdnami a objednal tie Neptunian-orandžády na tahu za 837€. 

Priebeh objednavky super, za 5 dni boli u mna. Bezchybny kus, vibrograf prikladny... hodil som ich späť do boxu a cakaju pod stromcekom :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, RadekB napsal:

Edoxi jsou fakt povedený, ale jak je možný, že jsou tak levný, když jsou v našich shopech za 53k?

V mém případě to byl poslední kus. Ten, co jsem postoval, tak je taky asi poslední. Hodně mě ty Hydrosub berou, ale dost jsem se vystřílel, tak jsem myslel, že se jich někdo ujme :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, RadekB napsal:

Edoxi jsou fakt povedený, ale jak je možný, že jsou tak levný, když jsou v našich shopech za 53k?

Musím říct, že si mě pobavil 😀 Až jsem se musel kouknout, jak seš tady dlouho. To je obecně známá věc, že naši prodejci jsou ty nejlepší holiči na světě a umí to fakt dobře, protože dobře oholená ovečka pak ještě moc spokojeně bečí....

Původně jsem Ti chtěl dát odkaz na FAQ veleváženého eshopu, kde se to jakoby vysvětluje, protože ty levnější jsou špatné a šedivé áno.... Ale mě ta jejich hra vlastně nevadí, pokud si pro ni najdou dobrovolníky, je to jejich boj. 

Když to vezmu cca 20 let zpátky od prvních hodinek, na jejichž výběru jsem si dal trochu záležet. Certiny za 10 z Koscomu. Po deseti letech odešel strojek, z vděčnosti za dobrý služby jsem jim dal novej a začal vybírat další. 

Druhý Citizeny z Řecka, proč? Tady stály 19-23 v tu dobu. Odtamtud za cca 11 sakum prdum, navíc v barevný kombinaci, kterou by mi tady neprodali ani za 30.... Když jsem s nima po 10 letech fakt krušnýho života jebnul o dlažbu,  zastavily se. Ale nevím, čemu by pomohlo, kdyby tenkrát stály double? 

A tak dál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, (Miloš) napsal:

 

Ale ten rozdíl co uvádíš není 182% navýšení ceny 53k vs 18,8k a o ten velký rozdíl mi šlo především. To, že hodinky, které koupíš tady u dealera za 20, tak v zahraničí někde ve slevě vyjdou na 12 je mi samozřejmě jasné. A funguje to tak se vším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se zeptat, jestli máte zkušenosti s polskými e-shopy? Například na westwatches.pl měli o víkendu akci na Tissot Le Locle (https://westwatches.pl/en/men-s-watches/tissot-le-locle-t0064081105700) za v přepočtu necelých 12 tisíc. Tak jestli se pro příště nebát a rovnou brát nebo je šance, že se bude jednat o neoriginály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...