Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak konečně upgrade. Bedjassonovi díky za radu i inspiraci. Ačkoli mou s šikovností jsem se po pravdě lehce zapotil. Jednak jsem žil v domnění, že když jsou z boku ty šroubky, tak jsou stěžejky šroubovací, A ono prd. Btw jsou ty šroubky teda k čemu?

 

No když jsem starej řemínek vypreparoval, tak jsem zas zjistil, že ty tlustý stěžejky do tohodle náramku nenarvu. Naštěstí jsem něco doma měl, snad to bude držet.

 

Naopak zkrácení tahu a posun "mikroregulace" na sponě jsem už realizoval mým oblýbeným způsobem, to jest kulatým párátkem.

 

No, přes všechny perepetie, který k tomu patří jsem s výsledkem spokojenej, hned jsou to takový dospělejší hodinky. Jediná nevýhoda asi bude, že je teď na letišti budu muset při průchodu rámem sundavat.

 

A aspoň dva rychlocvaky mobilem.

post-29493-0-01059200-1560197508_thumb.jpg

post-29493-0-41011300-1560197514_thumb.jpg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně upgrade.

A aspoň dva rychlocvaky mobilem.

...krásná práce! Jo, jak tady někdo psal, tak nasazení náramku nejde snadno, je tam dost přesně vymezený prostor, což jsem věděl, ale taky jsem trochu sakroval s ?k? na začátku. Tak přeji, ať se dobře nosí. Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

? Jednak jsem žil v domnění, že když jsou z boku ty šroubky, tak jsou stěžejky šroubovací, A ono prd. Btw jsou ty šroubky teda k čemu?

 

?

 

 

Ty šroubky spojují bezel s vlastním pouzdrem hodinek. Vyndavají se v případě, kdy chceš bezel vyměnit za jiný. Sundáš ho i s náramkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ty šroubky spojují bezel s vlastním pouzdrem hodinek. Vyndavají se v případě, kdy chceš bezel vyměnit za jiný. Sundáš ho i s náramkem.

Hmm dík. To mi taky mohlo dojít, ale pro mě je každá akce typu výměna řemínku spíš utrpením, takže mám v dost mezery. Ale ty šroubovací stěžejky by stejně nebyly špatný. Asi jim to navrhnu ;-).

 

Nicméně k těm stěžejkám. Jak jsem psal, origo tam nedám, co jsem měl doma (nějaký běžný) tak ty zas mějí vakl, takže co tam mám shánět, abych měl jistotu, že to někde v nejmíň vhodnej okamžik nevylítne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...