Přejít na obsah

Omega Speedmaster Professional "Moonwatch"


kloubik

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsíci...

Jestli já už nestárnu.

Našel jsem toto vlákno s parádní recenzí o super hodinkách a pak pročítám reakce ostatních a nešel jsem tam i svoji z roku 2013.

Ale musím říct, že jsou to pro mne pořád jedničky i po těch letech. Moonwatch - Dreamwatch

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vlakno z roku 2013. Dnes je 23.9.2021  a moje prve Moonwatch na ruke. Dnes nove kupite za 6950eur alebo  176391 CZK

Vtedy este nik zrejme netusil ako porastu na cene. Ich historia je zachovana a to ma fascinuje. Mam sice zafir,ale koli mojmu zivotnemu stylu by Hessalit nevydrzal dlho neposkriabany. Su tak nenapadne na ruke,ze su az vynimocne. Mam ich tyzden a popravde -1s den,sem tam, 0s .A nosim ich stale okrem spanku. 3861 caliber.Co je krasa.

Upraveno uživatelem jamikadze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, jamikadze napsal:

Vlakno z roku 2013. Dnes je 23.9.2021  a moje prve Moonwatch na ruke. Dnes nove kupite za 6950eur alebo  176391 CZK

Vtedy este nik zrejme netusil ako porastu na cene. Ich historia je zachovana a to ma fascinuje. Mam sice zafir,ale koli mojmu zivotnemu stylu by Hessalit nevydrzal dlho neposkriabany. Su tak nenapadne na ruke,ze su az vynimocne. Mam ich tyzden a popravde -1s den,sem tam, 0s .A nosim ich stale okrem spanku. 3861 caliber.Co je krasa.

 

4AA3BE57-5F34-4BA9-812C-D4EBD121886C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...