Jump to content

Omega Speedmaster Professional "Moonwatch"

kloubik

Recommended Posts

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niet co dodat, dakujem za clanok! Moony som mal raz na ruke a okamzite sa dostavil pocit, akoby som ich v minulom zivote vlastnil. Proste The Hodinky!

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jedny z mála hodinek, který se mi líbily v době, kdy jsem se o hodinky začínal zajímat a líbí se mi stále dodnes. Můj vkus se mění, ale obdiv k těmto hodinkám nikoli. Prostě nadčasový a jen tak se z nich nevyroste. Děkuji za pěknou recenzi! 

Edited by vintage

Ano, projdi si web Omegy. Z rady Professional ma datum verze s mesicni fazi a nebo pak dalsi rady Speedmasteru ve velikosti 40mm, jedna z verzi je i Day Date (mimo radu Professional se uz ale neda mluvit o moonwatch)

dik, jj je to tak, jedine tie mesacne, potom az 44-ky...

Ten hezký pocit z historie hodinek, které "něco zažily a něco vydržely" chápu a znám. Tak mě napadlo, když koukám znovu a znovu na ty hodinky připnuté na rukávu skafandru: vydržely by to každé slušné mechanické hodinky nebo mají tyhle hodinky nějaké speciální technické řešení? Asi jde hlavně o to, jak se chová setrvačka ve stavu beztíže. Tož jen tak mírně fillozofuju. Snad mi neporadíte, ať si to jdu vyzkoušet  :oneeyed02: no a pokud je tady na to jiné lepší vlákno, tak se omlouvám za OT  :rolleyes:

• 2 weeks later...