Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
před 14 hodinami, African napsal:

Já to vždycky dělám přes Booking, a na pohodu. Recenze vychází dobře, lokalita, nejlepší cena přes mobil, možnost zrušení zdarma a beru 👍 Napřímo to za lepší peníze nedáš....

Pod Tuxem mi nabízeli o cca 40% lepší cenu, pokud je poptám napřímo... Ale je to tak cca 3 roky zpátky. 

Odesláno
16 minutes ago, Igicz said:

Pod Tuxem mi nabízeli o cca 40% lepší cenu, pokud je poptám napřímo... Ale je to tak cca 3 roky zpátky. 

Párkrát jsem to zkusil a většinou Booking Génius lepší nebo cena podobná, ale samozřejmě že čas od času nějaké ubytování může mít akci 👍 Mě vyhovuje rychlost a možnost zrušení do poslední chvíle, protože nikdy nevím co bude. V St. Wolfgang jsem měl zamluvený hotelový pokoj, nejednou se za stejný peníz objevil velký apartmán s balkónem přímo u jezera, tak jsem to zrušil, vzal lepší a čauec. Navíc to mám pěkně zorganizované v jedné aplikaci, třeba letos 4 státy s 9 ubytováními 😅, mít to někde rozházené po e-mailech, tak to nedám. Všechno má své výhody 👍

  • Dát hlas 1
Odesláno

St. Wolfgang je fajn místo, byli jsme tam za poslední roky 2x, naposledy v kempu Lake camping Appesbach s obytňákem. Vedle nás byl celkem příjemný hotel Landhaus zu Appesbach, tak jsem se šel zeptat na recepci kolik stojí bufetová snídaně, že bych zašel a ubytování, ze zvědavosti. Tak snídaně 40 EUR/osoba a ubytování 700 EUR/noc. No hezký, my tam byli v krásném kempu za 60 EUR a luxusní snídaní za 18 EUR (daleko lepší než v Café Imperial Zdeňka Pohlreicha) :)

Odesláno
On 6/14/2026 at 6:20 AM, Josef01 said:

St. Wolfgang je fajn místo, byli jsme tam za poslední roky 2x, naposledy v kempu Lake camping Appesbach s obytňákem. Vedle nás byl celkem příjemný hotel Landhaus zu Appesbach, tak jsem se šel zeptat na recepci kolik stojí bufetová snídaně, že bych zašel a ubytování, ze zvědavosti. Tak snídaně 40 EUR/osoba a ubytování 700 EUR/noc. No hezký, my tam byli v krásném kempu za 60 EUR a luxusní snídaní za 18 EUR (daleko lepší než v Café Imperial Zdeňka Pohlreicha) :)

Přesně, taky se mě tam líbí, ale je pravda že ta lokalita je jedna z dražších. Stačí přejet loďkou na druhou stranu a už si úplně na jiných cenách 😆 My teď přes Booking sami s klukem Pánská jízda a pěkný apartmán s parkováním v centru 4 noci za 14, ty hotely jak píšeš chtějí hrozný prašule....🙈 Ale místo kouzelný.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

  • Like 1
Odesláno

Prosím vas Augustiansky dum je OK ? Chcel by som so ženou niečo na par dni kde je kľud, ne moc veľa ľudí, dobra strava, masaze, okolo príroda a nieco vonku kde sa da okúpať. Taky 4* welness hotel. Splnilo by to? Ďakujem 

Odesláno

Musíš na jejich stránky a dá se ještě i o prázdninách vybrat jeden pokoj, samozřejmě to chce dělat rezervace hodně dopředu.

Odesláno
V 16. 6. 2026 v 23:32, obchodnik-o3 napsal:

Ma vôbec voľne? To je stále plne.

Základné izby su plné furt, vyššie kategórie cca mesiac dopredu bývajú voľné .

 

Odesláno (upraveno)
před 1 hodinou, taurus napsal:

Ahoj, memáte někdo tipo na ubytko / hotýlek na Gardě IT. Ideálně s parkováním.

 

Díky

 

 

máš millión možností, cena , poloha, aktivity ? ... chceš luxus alebo stačí niečo lacné, chceš výhlad alebo priamo pri jazere ?

https://www.fortecharmehotel.it/en

https://www.termedisirmione.com/en/hotel/hotel-acquaviva-del-garda/rooms/

 

https://hotelresidencelarotonda.it

https://www.bellavistatignale.it

naposledy na jare som bol tu :

https://www.termedisirmione.com/hotel/hotel-sirmione-terme/

Upraveno uživatelem AKUC
Odesláno

Záleží, co od Gardy chceš. Já jezdím dlouhodobě jen sever - oblast Arco - Riva - Torbole - pokud chce člověk mít trochu aktivní dovolenu, je to ideální lokace. Ubytovacích možností jsou tam mraky, většina určitě s parkováním.

  • Like 1
Odesláno

Nevíte jestli to z Go Parkingu Praha frčí na letiště jako vždycky bez problémů když tam mají rozdělanou tu křižovatku a všude kolony? Příští týden se letíme ohřát, když tady hlásí ochlazení 😁, tak dělám plán....

Odesláno
před 9 hodinami, African napsal:

Nevíte jestli to z Go Parkingu Praha frčí na letiště jako vždycky bez problémů když tam mají rozdělanou tu křižovatku a všude kolony? Příští týden se letíme ohřát, když tady hlásí ochlazení 😁, tak dělám plán....

Vrchem se jezdi bez omezeni, takze cajk. Kdyz delas plan, mrkni na INWASH. Mycka s parkovanim pak kroku od terminalu. Nelitam casto, ale kdyz jo, tak vetsinou parkuju u nich a domu se pak vracim navonenou plechovkou 😎

Odesláno
12 hours ago, honza71 said:

Vrchem se jezdi bez omezeni, takze cajk. Kdyz delas plan, mrkni na INWASH. Mycka s parkovanim pak kroku od terminalu. Nelitam casto, ale kdyz jo, tak vetsinou parkuju u nich a domu se pak vracim navonenou plechovkou 😎

Paráda, děkuji 👍

Odesláno
V 24. 6. 2026 v 17:13, AKUC napsal:

máš millión možností, cena , poloha, aktivity ? ... chceš luxus alebo stačí niečo lacné, chceš výhlad alebo priamo pri jazere ?

https://www.fortecharmehotel.it/en

https://www.termedisirmione.com/en/hotel/hotel-acquaviva-del-garda/rooms/

 

https://hotelresidencelarotonda.it

https://www.bellavistatignale.it

naposledy na jare som bol tu :

https://www.termedisirmione.com/hotel/hotel-sirmione-terme/

moc díky. pomohlo.

 

Petr

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...