Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

V 17. 11. 2022 v 17:51, neuromancer napsal:

@African Afri, mluvíš mi z duše😎👍, zrovna včera jsme se s kolegou bavili, že na jaře bude nejvyšší čas vyrazit do JAR, po 3 letech už mám pěkný absťák🇿🇦🍷🥩 

Tak to Vám přeji ať to klapne a těším se na report :cheers: My už oslovili dědky, ty jsou nadšený 😆, takže 2024 je velmi reálný. Mezitím budu po douškách sosat a těšit se....

DSC_3833~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 11. 2022 v 17:51, neuromancer napsal:

@African Afri, mluvíš mi z duše😎👍, zrovna včera jsme se s kolegou bavili, že na jaře bude nejvyšší čas vyrazit do JAR, po 3 letech už mám pěkný absťák🇿🇦🍷🥩 

Do Kapskeho mesta a okolia by som išiel hneď…len “rad” by som stretol toho minona ktorého napadlo že Slováci do JAR potrebuju víza a ešte si ich majú ísť vybaviť do Viedne 😬🤯

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 11. 2022 v 7:01, vzduch napsal:

Nějak nevím, co ženě pod stromeček a napadl mě výlet někdy na jaře do Budapešti, kde jsme ještě nebyli. Jeli bychom dva dospělí, 12ti letá dcera a psisko. Ubytko asi přes Booking (asi na 4 dny). Co v Budapešti navštívit?

 

V Budapesti jsme byli loni a vrele muzu doporucit tohle ubytovani. Opravu stylove zarizeny byt asi 2 min od parlamentu. https://www.booking.com/Share-lFKAT4

Jinak z pametihodnosti urcite parlament, st. Istvan baziliku, ze ktere je panoramaticky vyhled na cele mesto, Rybarskou bastu, opet se super vyhledem, samozrejme lazne. Pak stoji za to trochu hipsterovsky streetfood karavan a Szimpla kert hospoda na Kazinczy utca, pripadne navsteva mestske trznice. No a pro priznivce i trochu temnejsi historie je bomba House of terror a podzemni nemocnice Hospital in the rock. Oboji dost silny zazitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, matt81 napsal:

Do Kapskeho mesta a okolia by som išiel hneď…len “rad” by som stretol toho minona ktorého napadlo že Slováci do JAR potrebuju víza a ešte si ich majú ísť vybaviť do Viedne 😬🤯

To jsem ani nevěděl, to je hodně blbý... mám pocit, že zrovna JAR by měla být v této nelehké době vděčná za každého turistu a co nejvíce jim vstup do země ulehčit. Ovšem je pravda, že je to většinou oboustranný, takže chyba může být klidně na Slovenské straně..... každopádně nepříjemné. Včera jsem koukal na nějaké aktuální výčumy a koukám, že po nedávných vydatných deštích tedy zrovna vodou nestrádají 😮 Krásná to země.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Kluci, kdo plánujete Egypt, mrkněte dnes na Bluestyle. Probíhá tam nějaký adventní kalendář, sleduji to docela poctivě a dnes super ceny, právě jsem zamluvil 11 dní na velké prázdniny o 25.000,- levněji než tam svítilo před týdnem a než má třeba dnes stále Čedok :punk: Ceny stejné, možná i levnější než letošní, tak neváhejte.....:cheers: Pokud jste s nimi již byli, dají Vám další slevu automaticky -1500Kč. Egyptu zdar 🙏

DSC02717.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, phweb napsal:

Kdyz uz jsme u toho Egypta, jak to tam vypada v lednu? Mysleno teplota, otevrene/zavrene sluzby, atd? Tak nejak uvazuju, ze kdyz vydrzi ceny i po Novem roce, tak bychom na par dni nekam vypadli... 

Si myslím že to bude super na návštěvu památek, protože bude všude málo lidí.... koupání jak píše Prochy nebude žádná hitparáda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, phweb napsal:

Kdyz uz jsme u toho Egypta, jak to tam vypada v lednu? Mysleno teplota, otevrene/zavrene sluzby, atd? Tak nejak uvazuju, ze kdyz vydrzi ceny i po Novem roce, tak bychom na par dni nekam vypadli... 

Poslední návštěva v březnu - voda 22°C , neopren 7 mm dostatečný. Matka jednoho z mých dětí byla na rezortu a do moře moc nelezli, spíše v koupacím triku, jinak bazén.

Návštěva teď v listopadu 26°C, u břehu už jen 24°C. Dost foukal vítr.

Upraveno uživatelem vaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, montemar napsal:

jo, těch 19-22 moře má. dá se vydržet tak hodinka na šnorchlu. a jen taková perlička, z toho února jsem  byl opálenej snad nejvíc, co jsem kdy za tejden stihl. nikdo nechtěl věřit, že je to “jen” z egyptu… 

Takze neco jako Kanary v lete ,-)) to je cajk... Chytat bronz nepotrebuji, to rad prenecham zemedelnemu lidu. Koupaci tricko nosim i na nudaplazi (v kombinaci s kotnikovymi botami do vody je to obzvlaste sexy). Draha polovicka se chodi koupat i se sekyrou (sekyru na led, ne na okolni zvedavce), takze tam by taky nemusel byt problem... Ted jeste aby to klaplo i casove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 11. 2022 v 23:36, Oliver333 napsal:

Zdravím, prosím vás máte někdo tip na nějaký fakt pěkný welness / termál hotel v Polsku spíš nad Libercem nebo nad Trutnovem aby to byla z Prahy krátká cesta ?

Tohle je dost na pohodu. Byl jsem tam v srpnu.

https://www.slevomat.cz/akce/2019608-lyze-i-wellness-5-resort-v-polskych-krkonosich?matchingVariants=7328386-7328418-7328330-7328380&mainImageId=16190274&filteredCategoryId=1067&filtersHash=52ea07&position=4#leave-lightbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, phweb napsal:

Takze neco jako Kanary v lete ,-)) to je cajk... Chytat bronz nepotrebuji, to rad prenecham zemedelnemu lidu. Koupaci tricko nosim i na nudaplazi (v kombinaci s kotnikovymi botami do vody je to obzvlaste sexy). Draha polovicka se chodi koupat i se sekyrou (sekyru na led, ne na okolni zvedavce), takze tam by taky nemusel byt problem... Ted jeste aby to klaplo i casove.

Tak to se ti drahá polovička v Egyptě normálně upeče 😆 Na ten počet turistů to bude super, byli jsme jednou v březnu a všude úplně prázdno. Třeba na Luxor jsme vyfasovali luxusní minibus pouze pro naši čtyřčlenou rodinu, protože nebyl kdoby s námi jel. Hrobky prázdné, žádné fronty, prostě na ty památky bude leden super si myslím, budeš se cítit ja Faraón....navíc kolem tebe všichni skáčou a pěkně se starají. Jop a doporučil bych asi Marsa Alam, bývá tam tepleji a je určitě víc frendly než Hurgáda.

Luxor.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, phweb napsal:

Jako jet do Egypta a nevidet pyramidy by byl asi hrich, to jo. Ale po letosnim rozletanem (teda rozjezdenem) roce mam chut snad poprve v zivote se nekde vyplacnout na plazi, chlastat a snorchlovat. Napisu jeziskovi a uvidim, jak to dopadne.

Jasný, člověk potřebuje občas voraz a jen tak se válet, tak ať Vám to klapne 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...