Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jak to mas s tou velikosti u těch novych IRONU?

Vidím na fotce 36/36 délka je samozřejmě jasná, ale jaky jsi bral pas 36? Jakou vzít velikost, když mám 32/32 nebo MOMOTARO 32/36.

Dík. ;).

Moc hezký černuchy. Dobře sedí. Já mám dvoje černý PBJ. Liší se jen barvou indigového listu na zadní kapse. Jedny bílý, druhý černý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to mas s tou velikosti u těch novych IRONU?

Vidím na fotce 36/36 délka je samozřejmě jasná, ale jaky jsi bral pas 36? Jakou vzít velikost, když mám 32/32 nebo MOMOTARO 32/36.

Dík. ;).

Kupoval jsem je z druhé ruky na IH foru. Nenošené, ale zkrácené na L 33, což je pro mě akorát. Chlapci na IH foru zvyknou při prodeji uvádět přesné míry, takže vezmeš džíny, co ti sedí, přeměříš a porovnáš. Jinak přímo na stránkách IH je u každého modelu podrobná tabulka s mírami v palcích i centimetrech. Někdy, jako třeba zrovna u 666-XHS se velikosti liší i mezi jednotlivými výrobními šaržemi - viz obrázek. Tomu, co je napsáno na kůžičce, se moc nedá věřit...Číslo u Iron Heart znamená střih kalhot, takže střih 666 existuje v několika variantách materiálu, každý materiál se chová trochu jinak. Opět je u každého modelu napsáno, jestli se srazí nebo ne a o kolik...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby měl někdo zájem, tak na allegro.pl mají Lee 101 doslova za pár peněz. Cenově okolo 200 zlotych, tedy 1400 Kč. Pokud by měl někdo zájem, tak napište SZ. Z allegra objednávám každou chvíli něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezký černuchy.  Dobře sedí. Já mám dvoje černý PBJ. Liší se jen barvou indigového listu na zadní kapse. Jedny bílý, druhý černý.

Tady jsou moje čerňáky pure blue japan nc-011bk, cca po roce. I když o nich pbj tvrdí, že jsou "no fade", tak tedy fade jsou, nežene...Jako bonus koláž indigo lístečků z netu..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak japonsky denim je ozaj kvalitka, aj ked to nieje momotaro ci iron heart, ale za 180AUD co je nejakych 110? japan blue 13.7oz to bolo neodolatelne. Kazdopadne, niekde vzadu dakto spominal ze by chcel opasok, ja som si dal tento robit u jednej pani z ceska podla presnej kopie opasku dukes artisan, ktory fical na cultizm.com za viac ako 300?. Tetula mi dala cenu 450kc, ale bolo to pred tromi rokmi, takze teraz sa cena moze splhat aj vysoko k 500kc :-). Je z poctivej hrubej koze a paradne patinuje, ako vidno na fotke, sirka 5cm, dlzka 110cm.

Mail ma jurcova.marie@seznam.cz. Tusim ma aj stranku na nete

post-31126-0-46099300-1500936618_thumb.jpg

post-31126-0-68910800-1500936879_thumb.jpg

post-31126-0-02341700-1500936891_thumb.jpg

post-31126-0-87914100-1500936904_thumb.jpg

post-31126-0-73885600-1500936918_thumb.jpg

post-31126-0-42763500-1500936929_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kalhoty mají moc pěkné detaily. Modrá nit na vnitřním švu nohavic (momotaro mají růžovou), dvoubarevný selvedge se taky jen tak nevidí. A ten pásek je libovka. Mám originální Dukes artisan a věřím, že ten tvůj bude o mnoho pohodlnější. Dukes totiž používají vintage řemeny, na které aplikují malůvky, výšivky, a pod. No a ta stará kůže je strašně tvrdá, jak beton. Nosím ho sporadicky. Zato  řemen, co jsem si taky nechával šít od nějaké paní z Moravy před pár lety za pár stovek, ten tahám furt. 

 

Jinak dodám, že jsem si pořídil třetí černé pure blue japan :frusty: . Za 50 euro jsem je prostě koupit musel, nové stojí 310 dolarů bez DPH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Jinak dodám, že jsem si pořídil třetí černé pure blue japan :frusty: . Za 50 euro jsem je prostě koupit musel, nové stojí 310 dolarů bez DPH

Klidně Ti od nich pomůžu, kdybys měl výčitky:-)))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

:cheers:

Jo, tyhle stojí i po vyprání :lol2:  Přečetl jsem si o nich 250 stránkové vlákno na IH fóru. Šťastní majitelé mají první měsíce modřiny v pase a pod koleny.

Opakovaně se tam objevuje definice, že první 3 měsíce nosí ty džíny tebe, až pak začínáš nosit ty je, a podobně :D Navíc barví, hodně barví.

Ale měly by tak do půl roku nošení změknout a za 22 měsíců (u mně tak za 3-4 roky) vypadat takhle:

 

https://imgur.com/r/rawdenim/QaEHW

 

Výroba je na hranici technických možností (heslo Iron Heart: overengineered is our starting point).

Viděl jsem fotku ze zkracování, kde šíči měly lyžařské helmy a brýle, aby nedostali do ksichtu praskajícíma jehlama :D

Pokud tomu rozumím tak k těmhle jeansům a Red wingům chybí jen svěrací kazajka aby jsi byl zmodřenej celej. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...