Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak hledej na ebay.co.uk nebo ebay.de ...

Nebo zkus IH forum

http://www.ironheart.co.uk/forum/index.php?board=5.0

Jak prosté milý Watsone... Díky!

IH fórum zkouknu, cítím že to bude na dlouho ^_^

Z USA košile úspěšně dorazila, celníkovi se vyhnula, ani pošta s ní nic neprovedla. Američan jednoduše napsal poloviční cenu - občas se lze něco užitečného naučit i od Číňanů, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tos měl kliku Ivane. Mě posílal chlápek z Chicaga 4 trika, deklarovaná cena 30 dolarů, poštovné bohužel 57 dolarů. Pošta chtěla výpis z paypalu, dodal jsem na částku USD 32.

Platil jsem při dodání 727 korun za DPH, clo a celní služby. Počítáno samozřejmě i z poštovného. Šmejdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer, denim odborníci. Tak jsem tady pročet tuhletu srandu, a dlouho kolem toho chodím jak kolem horkýho bramboru... Co čert nechtěl, včera v Praze koukám po modrym hadnu na hnáty a Lee selvedge neměli velikost (všechno jak na děti), Levis myslim 511 (ale taky velikosti bída). Přítulkyně že jdeme do MaS tak tam šmajdám, koukám, kouchám se a najednou čumím v regále modráky selvedge slim za 1499 ve 2 barvách ( na vnějším vnitřním lemu, bíločervenej pruh) takže by to mohlo být ono.. Máte s nimi zkušenost ? 

 

PS: Za ty koruny budou při nejhorším jako pracovní taky dobrý :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotil jsem košulenku k prodeji na IH forum, tak jsem taky přispěju trochou indiga. Je úžasná.

Škoda, že je to XL, potřeboval by zpátky těch 20 kilo, co jsem potratil, aby mi byla.

 

attachicon.gifIMG_1113.JPG

attachicon.gifIMG_1114.JPG

attachicon.gifIMG_1118.JPG

To jsou příjemné ztráty, buď rad. Kolik koštuje tato košula? Jen pro zajímavost. Ja přemýšlím, že bych pořídil nějakou džisku jaro, ale aby me to nezrujnovalo, je nějaký kompromis mezi kvalitou a cenou?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kompromis mezi kvalitou a cenou?

IH není kompromis ale ultimátní nezničitelná kvalita. Ta košula je tlustá jako džíska. Já za ní chci 200 euro, nová stojí 280, takže asi sedmičku.

https://www.ironheart.co.uk/shirting/ihsh-33-black.html

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...