Přejít na obsah

IGEN NoDate


Doporučené příspěvky

Jsou hezké.Jen se mi zdá (snad to foto klame) ,že indexy na lunetě a na armováku nesedí.Na 12 je šipka přesně,u 25 je mimo a na 35 je zase dobře.

Foto klame, jestli nesedi tak maximalne o setiny mm, na fotkach to vypada blbe, az ted je vidim ve velkym, daval jsem to na mobilu a slunci

 

post-22496-0-97398400-1402490038_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Bob123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 703
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Škoda, že nedodržely ten font a velikost potisku jako na lunetě ES.

Je to fakt, schválně jsem to teď na svých porovnával a ES mají tučnější a výraznější znaky na lunetě, ale není to tak velký rozdíl. Fotky to ještě víc zvýrazní.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že nedodržely ten font a velikost potisku jako na lunetě ES.

 

 

Je to fakt, schválně jsem to teď na svých porovnával a ES mají tučnější a výraznější znaky na lunetě, ale není to tak velký rozdíl. Fotky to ještě víc zvýrazní.

 

Vložka lunety je podle zadání, vzestupné číslování, trojúhelník na dvanáctce a font jako na plexi. Sestupná luneta s lumibodem a širším fontem jde přiobjednat. 

Mě ten užší font přijde jemnější, decentnější. Prostě je to jiný :-)

 

Díky všem za účast a třeba zas příště. Letos to už nebude, bo jsem v Eltonu slíbil že letos budu dělat už jen jednu limitku a ta je v běhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je mám na ruce, nádhera. 

 

Jen se mi nezdá velikost indexů, měli být úzké a vypadají jako normální renovační široké. Jsem teď v práci a nemůžu to s ničím porovnat, až večer doma. Možná je to tou dvojitou lumi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je mám na ruce, nádhera. 

 

Jen se mi nezdá velikost indexů, měli být úzké a vypadají jako normální renovační široké. Jsem teď v práci a nemůžu to s ničím porovnat, až večer doma. Možná je to tou dvojitou lumi. 

Indexy na Nodate jsou menší než renovační, zas jsou o něco větší než na limitce ES2013 (remake Elton Sport s kal. 68). Velikostně jsou stejný jako na safírový limitce Elton Sport.

No aby to nebylo jednoduchý. Index na dvanáctce je u Nodate stejný jako u ES2013. U Nodate jsou všechny čtvrťový indexy stejně velký, u ES2013 nejsou.

 

Drobné nedokonalosti jsou důkazem ruční práce :-)

 

 

blahozelam. Davam tyzden a potom uz zacnu iskricky v hlave na novy projekt. 

Další dva projekty už běží, na co týden

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Indexy na Nodate jsou menší než renovační, zas jsou o něco větší než na limitce ES2013 (remake Elton Sport s kal. 68). Velikostně jsou stejný jako na safírový limitce Elton Sport.

No aby to nebylo jednoduchý. Index na dvanáctce je u Nodate stejný jako u ES2013. U Nodate jsou všechny čtvrťový indexy stejně velký, u ES2013 nejsou.

 

Drobné nedokonalosti jsou důkazem ruční práce :-)

 

 

Další dva projekty už běží, na co týden

Díky za objasnění a ušetření jednoho večera přeměřování a porovnávání různých ciferníků :)

 

Překvapila lumi že i při přechodu z světlé místnosti do tmavé je vidět, samozřejmě do seika to má ještě daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...