Přejít na obsah

IGEN NoDate


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 703
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak ja az zitra :-(.

Budu stastny az budou mit vsichni svoje hodinky a tahle limitka bude ukoncena. Vzhledem k rozsahu a odlisnostem tohle prekonalo vsechny predchozi projekty. Uff.

Z pohledu zvenčí, Davide, to vypadalo, že to běží hladce. Zevnitř to musel bejt hroznej mrdník. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěžejky to snesou. 20mm řemen mezi 19mm nožičky nacpeš, ale je lepší zvolit měkčí řemen. Některé řemeny mají tvrdou vložku v zakončení pro stěžejky a jdou špatně zmáčknout. Někdy je ale 20mm poznat a dělá nepěkný přechod.

S volnějším 18mm řemenem může vypadnou stěžejka.

 

Tohle je 20mm s měkkým koncem:

 

Řemen 19 mm mám, jde mi o ten rozměr stěžejek, no asi si trochu zaexperimentuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja az zitra :-(.

Budu stastny az budou mit vsichni svoje hodinky a tahle limitka bude ukoncena. Vzhledem k rozsahu a odlisnostem tohle prekonalo vsechny predchozi projekty. Uff.

Nebud smutny. Ja jsem na tom stejne :)

 

Kazdopadne mas muj velky dik za ukocirovani tohodle "cirkusu".

Ale zase na druhou stranu to prineslo nove postupy, ktere se daji vyuzit v dalsich projektech, ze? :photo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z pohledu zvenčí, Davide, to vypadalo, že to běží hladce. Zevnitř to musel bejt hroznej m.dník. Díky

On to porad jeste mrdnik je. Cekam co se jeste posere. Hlavni problem jsou strojky, nekteri si dodali docela pekny hujdy, cekam i par negativnich reakci. Nekomu mozna nebudou drzet rucky, nekde se to treba zastavi. Resitelny u hodinare.

Elton to zatim zvlada, drobne nedostatky jsou pripraveni resit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se přidávám k těm šťastlivcům co už je obdržely. Přidávám pár důkazních fotek, hlavně méně se vyskytujícího nezlaceného strojku a lumi, která si svou intenzitou nezadá ani s kdejakýma Seikama.

post-3846-0-23485900-1402403985_thumb.jpg

post-3846-0-04849900-1402403992_thumb.jpg

post-3846-0-90954000-1402403999_thumb.jpg

post-3846-0-04671700-1402404008_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo borci, jak to bylo s tou signovanou sponou? Já už zcela ztrácím přehled, u jaké limitky jsem si co navymýšlel a za co připlácel, tu sponu jsme ale řešili tady, ne? každopádně ji mám nesignovanou...

taky nesignovanou, ale mám tucha, že to vyžadovalo ještě pak nějaký zasazení se a já se na to vysral.

Ale to že není signovaná mi klouby netrhá, spíš to její zpracování celkově je "low endovější" ke konci nožiček se rozevírá a na všech dělenejch plochách jsou výrazně patrný nezabroušený střižný stopy po nástroji, to mě irituje zejména proto, že i na "pohledovejch plochách" to není "začištěný". :-( - trochu sem to zkoušel vyladit a vyžaduje to větší úsilí, než jsem zprvu myslel - > jemnej šmirgl a voda zatím úkol nesplnily:-)

 

A taky mé prvotní nadšení zlehka utlumilo, že po vybalení červený cifru, jsem na něm objevil malej škrábanec :-(

Upraveno uživatelem Sedlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem to tu dával, signovaná +400 a bylo nutno se o ni přihlásit u paní Krskové

 

Jo tak to jsem pro to udělal míň, než jsem měl, moje chyba, je toho teď rozdělanýho tolik, že se v tom už lehce ztrácím... jinak u mě naštěstí zpracování bez chyb, od oběda je študuju pod lupou a nic, díky Bohu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad spona: to je standardni spona, kterou dodavaji k tomu kaucuku. Mel jsem stejne mizernou, hned jsem ji vymenil a jak to slo, objednal signovanou.

Ad skrabanec: Delali jste limitku s Eltonem, na tohle bylo potreba se trochu psychicky predpripravit :).

Ale to že není signovaná mi klouby netrhá, spíš to její zpracování celkově je "low endovější" ke konci nožiček se rozevírá a na všech dělenejch plochách jsou výrazně patrný nezabroušený střižný stopy po nástroji, to mě irituje zejména proto, že i na "pohledovejch plochách" to není "začištěný". :-(

 

A taky mé prvotní nadšení zlehka utlumilo, že po vybalení červený cifru, jsem na něm objevil malej škrábanec :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové krásné to máte. Když jsem vaše návrhy z povzdálí sledoval, myslel jsem si, že mi tam ta datumovka bude chybět. Ale teď trošku měním názor. Doufal jsem, že objevím v prodejní sekci nějaké pěkné Igeny po renovaci, teď zvažuju, že počkám koho z vás omrzi tyto:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...