Přejít na obsah

IGEN NoDate


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 703
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já koukám jak puk na ten inzerát v prodejní sekci :), já je doma nemám a už se nabízejí k prodeji, nodate ciferníky. Zatím žádná zpráva od paní Krskové. Jsem v netrpělivém očekávání.

 

Ten cifr v prodeji vypadá velmi dobře.

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jo, že mě to nenapadlo hned, cvičení na Big Project :-)

Nee, jen jsem nechal udelat navic jeste jeden cifernicek a rucicky. Strasne me to lakalo, dlouho jsem o tom premyslel. Jsem zvedavy jak to bude vypadat :-)

 

  

Já koukám jak puk na ten inzerát v prodejní sekci :), já je doma nemám a už se nabízejí k prodeji, nodate ciferníky. Zatím žádná zpráva od paní Krskové. Jsem v netrpělivém očekávání.

 

Ten cifr v prodeji vypadá velmi dobře.

Cerveny vypada velice povedene. Asi budu potrebovat dalsi pouzdro. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je mám taky na cestě  :clap: Ale teď jsem si uvědomil, že je mám bez řemenu a tak bych rád zeptal zkušenějších, jak je to se stěžejkama, když je to 19 mm? nacpu tam i 20 mm. Díky.

Upraveno uživatelem Flipik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je mám taky na cestě  :clap: Ale teď jsem si uvědomil, že je mám bez řemenu a tak bych rád zeptal zkušenějších, jak je to se stěžejkama, když je to 19 mm? nacpu tam i 20 mm. Díky.

nezkoušel jsem, nemám šajn, spíš bych si tipnul, že je nesevřeš natolik, abys je tam skrz šířku nožiček vecpal, ale nacpeš tam 18mm, sice budou trochu volný - resp. pružina nebude tak sevřená = tzn. taky menší síla, ale ty tam půjdou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je mám taky na cestě  :clap: Ale teď jsem si uvědomil, že je mám bez řemenu a tak bych rád zeptal zkušenějších, jak je to se stěžejkama, když je to 19 mm? nacpu tam i 20 mm. Díky.

 

Stěžejky to snesou. 20mm řemen mezi 19mm nožičky nacpeš, ale je lepší zvolit měkčí řemen. Některé řemeny mají tvrdou vložku v zakončení pro stěžejky a jdou špatně zmáčknout. Někdy je ale 20mm poznat a dělá nepěkný přechod.

S volnějším 18mm řemenem může vypadnou stěžejka.

 

Tohle je 20mm s měkkým koncem:

msg-28794-0-70642300-1401983493_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...