Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Nevím jestli to tu proběhlo, ale v Myslbeku je obchod Barbour s velkým výběrem včetně Beaufortů, Bedale až po šály, batohy a košile.

 

Dneska jsem jej náhodou objevil, a vzhledem k tomu, že jsem se tu taky nakazil Barbour virem, konkrétně v neděli jsem objednal Powell Quilted z Country Attire a od včera jsem jejím hrdým nositelem, šel jsem se podívat, jestli jsem neprohloupil a nekoupil draze. Z CA mě bunda vyšla na 3700 a tady byla za šílených 7499!

 

Nicméně na vyzkoušení určitě super, a ani ceny voskovaných mi úplně šílené nepřišly (ikdyž jsou dražší), např Beaufort tam mají za 10500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Torridon - prve skusenosti

 

Rano 3st stredny vietor. Vrstvy tricko a polartec fliska. Tazka pohoda. A to som zimomrivy typ.

 

Negativa co som zatial spozoroval:

 

- ta přezka na krku je fakt nemozna. Ked si chce clovek zapnut golier, neane tam trafit a zapnut to

 

- chybaju mi tie bocne zateplene vrecka kde by som si mohol strcit ruky ked sa prechadzam so psom

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako som spominal..mne Barbour strih moc nesedi. Tie bundy mi pridu skor na vyssich a stihlejsich panov. teda aspon tie co sa mi pacia. Uz som dve WAX bundy vratil.

cca pred rokom som nasiel strih, co mi sadne a v SALE kupil za slusnu cenu.

Tak mozno ako inspiracia...Uz som to sme myslim daval. Kvalita je super, ale nie tak mastna...

Joules Lockhart Mens Wax Jacket.

Crafted in hardwearing cotton wax, supplied by our friends at Halley Stevensons in Scotland, makers of weather-proof fabrics since 1864

 

trans.giftrans.gif734-161s.jpg

Upraveno uživatelem Leviathan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako som spominal..mne Barbour strih moc nesedi. Tie bundy mi pridu skor na vyssich a stihlejsich panov. teda aspon tie co sa mi pacia. Uz som dve WAX bundy vratil.

cca pred rokom som nasiel strih, co mi sadne a v SALE kupil za slusnu cenu.

Tak mozno ako inspiracia...Uz som to sme myslim daval. Kvalita je super, ale nie tak mastna...

Joules Lockhart Mens Wax Jacket.

No daval. Ale ja som presne ten vyssi a stihlejsi pan, a sedia mi strihy co nesedia tebe. A ked ten Julo sedi tebe, tak mne asi nebude. Co je skoda lebo toto by som aj bral

 

700_2_112.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovej blbej dotaz. Znate nekdo tohle? Ty ceny se mi zdaj jakoze nejaky az podezrele dobre. www.barbourstores.com

Tam netreba ani ist aby bolo jasne ze to je fejk :D

Jediny barbour je barbour.com . Vsetky ostatne domeny co maju v sebe barbour su fejkove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sak si to chod na drzovku niekam odskusat ked mas tu moznost a kup na nete. Nebudes prvy ani posledny kto take urobi.

 

Edit: a nemenej dolezita informacia k velkostiam je tuto

 

https://www.outdoorandcountry.co.uk/sizeguide/barbour.aspx

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sak si to chod na drzovku niekam odskusat ked mas tu moznost a kup na nete. Nebudes prvy ani posledny kto take urobi.

 

Edit: a nemenej dolezita informacia k velkostiam je tuto

 

https://www.outdoorandcountry.co.uk/sizeguide/barbour.aspx

 

Díky za odkaz!

 

Tohle zkoušení by bylo vždy proti srsti, ale asi to teď udělám. Když bunda stojí v ČR více jak 2 násobek tak ať jdou někam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím pánové, tak kdo jste byl včera v Graafu zkoušet Barbour prošívanky ?? Já tam zkoušel mastný plátno... Boty ala RW, jeans ohrnuté ( a jestli mě nešálil zrak tak podle bílých okrajů na švu nejspíš Raw)....

 

Jinak na Coutryattire mají už nějaké slevy... V graafu mají k vyzkoušení model Bristol, pak ještě 2-3 které mě moc nenadchly... V Myslbeku v mé velikosti (chápej M) moc málo, snad 2 bundy... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...