Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Tak jsem se také nechal lapit - nejde o klasiku, ale sportovnější styl. Chci ještě jednou poděkovat Leclercovi za jeho pomoc s určením rozměrů (bunda sedla).

Kupováno tam, co většina ostatních, obr. jenom z netu, neb bunda jej ještě ježíškova a moje bude až od 24.12.  :clap:

 

 

post-1044-0-99830100-1481213059_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další pán na maštění...

 

Díky tomuhle fóru jsem utratil už dost peněz za věci, u kterých má většina lidí morální problém takové částky zaplatit. Dnes přišlo pokračování, vzhledem k topicu asi tušíte jaké. Dostal jsem k narozeninám něco EUR a vyrazil s přítelkyní do vánočních Drážďan. Po procházce po nábřeží, skrz trhy na Altmarktu a obhlížení architektury, přišel klasický shopping na Prager Strasse. 

Mám oblíbený obchod Peak and Cloppenburg, kde často seženu na výprodejových standerech v nejvyšším patře velice levné věci (naposledy krásné vlněné sako Hugo Boss za necelou padesátku). Dnes mně však upoutal nápis Barbour na zdi, tak jsem se vydal na vlastní oči prozkoumat, co to vlastně je. Na první dotyk je to opravdu nepříjemné, to je první věc. A přítelkyně to okamžitě zavrhla s tím, že je to jak pro lesníka. Tak jsme šli... Pak si sedla s již nakoupenými věcmi do křesla, a poslala mne obcházet samotného.

To ovšem neměla dělat, protože já, magicky přitahován oním nápisem na zdi, vrátil jsem se k těm pár mastným (doslova) bundám, co tam měli vystavené. Nebudu to dlouho napínat, přestože jsem chtěl původně bundu do stovky, nakonec v mé nákupní tašce skončil model Carrbridge Wax za mnohem více (ilustrační foto z internetu). Protože každý typ mi (ne)seděl úplně jinak, a ten vybraný bohužel nejlépe, musel jsem vzít tuto, sice nejdražší, ale na mém těle zdaleka nejpohodlnější. Po této zkušenosti bych si tuto značku nikdy nekoupil na internetu. Jinak je to zboží neuvěřitelně kvalitní, plné drobných detailů. Okamžitě po zevrubném obhlédnutí jsem z bundy byl nadšený...

post-3161-0-27469700-1481667964_thumb.jpg

Když se zběžně podívám na nabídku Denimheads, tak mne Němci asi zase tak hrozně neoloupili, protože ta moje stála 280 EUR. I tak je to nejdražší bunda, jakou jsem kdy měl.

Teď dotazy:

Dostal jsem k tomu takový pin, propichovák s logem firmy. To je jako na co? Neříkejte mi, že si někdo tu voskovanou látku propíchne, aby bylo lépe vidět, co má na sobě. Nedej bože, když by si to někdo připíchnul na oblečení jiné značky...

Drží se na tom chlupy, smítka a jiný prach... Nejdříve jsem to přikládal těm zošklivovacím světlům v obchodě, ale je to fest vidět i na denním a dokonce i "nočním" světle ve svitu lamp. Předpokládám, že takové ty lepící válečky z IKEA vzhledem k mastnotě moc nepomohou. Jak to řešíte vy, dlouhodobí uživatelé?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozsiahla diskusia k téme "barbour pin", ako to vidia Briti

 

https://www.askandyaboutclothes.com/forum/showthread.php?63299-British-country-clothing-(photos)/page5

 

 

Edit: začína na stránke 5

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw - kde v Londyne najlepsie kupit prveho "Barboura"? :) Nejako stale naivne - pri mojej postave ala kulturista z Mathausenu, dufam v kupu Beaufortu (nj, vsak ma to prejde, ked to vrece obleciem, a budem mat rukavy po laket :D)...

 

Vopred vdaka!

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja posledna tohtorocna akvizicia  (asi).

 

Olivova.

 

Nedalo sa, fakt sa nedalo odolat....

 

Fotit neviem ani za svetla, teraz by to bola uplna katastrofa,  s prosbou o pochopenie si teda vypomozem netom. Takze...

 

O co ide

Barbour?s Beacon Sports Jacket is the new season Commander for Barbour, inspired by the jacket worn by Daniel Craig in the James Bond film Skyfall in 2012. A favourite amongst the fashion conscious due to its celebrity status, the Beacon Sports Jacket stands out with its leather collar and cuff whilst the cut of the jacket sits close to the body giving a highly stylish look.

 

Historia

Back in 2012 Barbour teamed up with Japanese designer Tokihito Yoshida to produce the Beacon Heritage X To Ki To Sports Jacket, a Limited Edition series; a version of which, Mr Daniel Craig wore in Skyfall - the final scenes set at his eponymous ancestral home in the Scottish Highlands.

The X To Ki jacket (which had a removable hood) sold out pretty quickly and Barbour, realising they had a hit on their hands but unable to re-issue a Ltd. Ed. product, released a new version - the Barbour Dept. ( B ) Commander - which is identical to the original, minus the hood and a small internal storm flap.

Since December 2013 the Commander has been known as the Barbour Heritage Beacon Sports Jacket, presumably as a more direct reference to the original collaboration

 

Toto je nizsie je Commander, ale je identicky so sucasnou verziou, iny je len vnutorny stitok (nie je tam dept(B. )

 

Barbour now sells the Commander jacket under the name "Barbour Heritage Beacon Sports Jacket" from the Dept. B collection, but it is the exact same jacket as the Commander. The word Commander never appeared on the jacket iteself, and the modelnumbers are the same.

 

post-21258-0-69111800-1481830796_thumb.jpg

 

 

Toto je zase porovnanie s povodnym originalom co obliekal Bond (konfekcia je napravo)

 

post-21258-0-89615400-1481830879_thumb.jpg

 

Toto som neni ja, ale chvalapanubohu, takto nejako pasuje na mna, takze sa radujem odteraz, cele Vianoce sa budem tesit a vypada, ze ta radost mi vydrzi az do Velkej noci

 

post-21258-0-57294300-1481831053_thumb.jpg

 

post-21258-0-40550300-1481831068_thumb.jpg

 

 

No a este povodny exemplar z filmu Skyfall

 

post-21258-0-04603200-1481831128_thumb.jpg

 

post-21258-0-65677600-1481831142_thumb.jpg

 

 

dakujem za pozornost.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...