ivan_989 Odesláno 20. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 20. srpna 2016 Ndpc... To zas bude ako wellensteyn...To neviem co je ale barbour tipujem ze skonci prevazne ako luxusna skusobna kabinka pre internetovych shoperov samotnemu obchodu davam po otvoreni rok maximalne dva
ivan_989 Odesláno 3. září 2016 Nahlásit Odesláno 3. září 2016 Panedge ak ti sedi strih gratulujem.Ja som v tom mal bud rukavy ani nie po zapastie, alebo ked bola dobra dlzka rukavov tak zvysok bol na mne jak vrece.
walter10 Odesláno 4. září 2016 Nahlásit Odesláno 4. září 2016 Dárek od manželky Vypadá parádně. Mám vzhledově velmi podobnou (viz foto), ale v podání od Nextu. Po čtyřech letech od koupi bych ji označil za mou nejoblíbenější bundu. Každopádně už má také cosi za sebou, takže přemýšlím o nástupci téhož návrhu. Na Barbour jsem se už párkrát díval, ta tvá se mi dost zamlouvá. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
panedge Odesláno 4. září 2016 Nahlásit Odesláno 4. září 2016 Diky chlapci,sedi mi naprosto perfektne.Kdyz jsem ji vybaloval,tak jsem se modlil,at mi sedne:-)
Frantik Odesláno 4. září 2016 Nahlásit Odesláno 4. září 2016 Hod fotku na sobě prosím. Taky o podobném modelu přemýšlím na podzim/zimu.
panedge Odesláno 4. září 2016 Nahlásit Odesláno 4. září 2016 Hod fotku na sobě prosím. Taky o podobném modelu přemýšlím na podzim/zimu.No jo kurde vydrž chvíli,mám vopici jak kráva:-)
Frantik Odesláno 4. září 2016 Nahlásit Odesláno 4. září 2016 Chápu :-) Tak to raději počkej, aby ses neobliknul a neměl nával a neseklo s tebou :-)
Hasňa Odesláno 30. září 2016 Nahlásit Odesláno 30. září 2016 (upraveno) Nový Bedale po anabázi konečně doma. Nákup pohoda jak cyp. Pěkně s dalšími místnímy chronomagory na Regent St., času moře všechno vyzkoušet, porovnat, vzájemně si poradit, ještě jsme z nich vymámili 10 % na všechny bundy, co jsme tam brali, 3x Bedale, pak koncert Coldplay, pak mejdan, pak návrat domů, pak celé léto, pak v září první oblečení a poznání, že bych potřeboval o číslo větší. Pycowoe mě omývali. Jak jsem starý, tak jsem blbý, ani bundu si neumím kupit. No nic, na celnici, na poštu, litr za poštovné, prosit kolegu chronomagora Damaskota toho času pracujícího v Londýně, čekání, nervy, výměna, poslání zpět, hučení do centrály pošty že dva litry cla jsou hovadina a že neumí číst průvodku, vítězství, vyzvednutí, konec. Co je někdy třeba udělat pro kus mastného hadru, to zůstává rozum stát. No nic, je doma, sleva padla na poštovné, místnímu Damaskotovi (mit zwemal Inhauz von Konrad) dlužím večeři, ale hubertus je děsně fajny. I bekovka a košula. Je to prostě můj oblíbený krejčí. Upraveno 30. září 2016 uživatelem Hasňa
Rimmer Odesláno 16. října 2016 Nahlásit Odesláno 16. října 2016 Nechávali jste si někdo prodloužit/vyměnit za delší rukávy ve fabrice? V tom štýl značkovém obchodě na Příkopech mi tvrdili, že to nedělají a klasičtější modely jsou pro mne bez toho nepoužitelné :-( Přitom aspoň v USA co jsem četl běžná akce.
ivan_989 Odesláno 24. října 2016 Nahlásit Odesláno 24. října 2016 Co si myslite o Torridon wax ? Chcel by som v tom prezit teploty okolo nuly, aj ked som zimomrivy. Tailored fit je slubny, tam mi snad zapastia trcat nebudu. https://www.outdoorandcountry.co.uk/mens-barbour-torridon-wax-jacket.html
Frantik Odesláno 24. října 2016 Nahlásit Odesláno 24. října 2016 Vypadá super, jen ta přezka na krku je divná.
ivan_989 Odesláno 24. října 2016 Nahlásit Odesláno 24. října 2016 jen ta přezka na krku je divná.Presne. Ked sa to utiahne tak to asi bohvieako pohodlne na krku nebude. A ked si da clovek na krk nejaky sal tak sa mu ho moze aj natrhnut. Nevidim v tom prinos, skor naopak
Hasňa Odesláno 25. října 2016 Nahlásit Odesláno 25. října 2016 Tak je to na levačku. Ten můj nový Bedale, barva Sage, vel. 44 bude asi na prodej, kdyby někdo měl zájem. Musím koupit asi ještě o číslo většího.
railmaster Odesláno 25. října 2016 Nahlásit Odesláno 25. října 2016 Oplatilo by sa urobiť reálne meranie, dĺžka, šírka v podpaží, dĺžka rukávov jednotlivých modelov. Občas som na nete tieto parametre našiel, ale u väčšiny internetových predajcov to nie je. Obecne mám skúsenosť, že u quilt modelov mi veľkosť zodpovedá, u voskovaných mi príde o číslo dolu vhodnejšie.
nickolas Odesláno 25. října 2016 Nahlásit Odesláno 25. října 2016 Tak je to na levačku. Ten můj nový Bedale, barva Sage, vel. 44 bude asi na prodej, kdyby někdo měl zájem. Musím koupit asi ještě o číslo většího.Ja teda nechci nikoho nikam malovat, ale nepopletli jste si tasky? Rikas Damaskokoti, Londynek, koncertik, vecurek... To je pak raz, dva.Kua ja bych mel zilu jak trubku na ropu! Jeste to preposilani do toho. No me by jeblo. Soustrast
Hasňa Odesláno 25. října 2016 Nahlásit Odesláno 25. října 2016 No, odvazany nejsem, ale proste jsem zapomnel, ze mam ruce, jako orangutan. Je to skoro tesne dobre, kdybych byl zvykly nosit kozene budy hipsterskeho strihu, tak by mi byla mozna i velka, ale ja jsem proste zvykly na dostatek zivotniho prostoru. Do haje. Prodej s velkou slevou a pak navic jeste koupe nove, stejne, jen o cislo vetsi. Pruda.
railmaster Odesláno 25. října 2016 Nahlásit Odesláno 25. října 2016 O číslo väčšia bude cca o 10 cm v podpaží širšia, aby to na tebe neplandalo.
Hasňa Odesláno 25. října 2016 Nahlásit Odesláno 25. října 2016 (upraveno) No tam potřebuju taky trochu misto navic. Navíc druhý Barbour, co mám, Moorland, je právě 46. Prostě jsem dumb cunt, co si neumí koupit bundu ani na dvakrát. Upraveno 25. října 2016 uživatelem Hasňa
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se