Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Kluci, jaká sluchátka by ještě doporučili k domácímu kinu? Rád bych s kabelem aspoň šest metrů do plus mínus 3000,-kč. Měl jsme Sennheizer vzduchem, bylo to super, ale chce to změnu a přes kablík kvalita zvuku ještě prý o dost lepší. Děkuji za každý postřeh :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tohle vlákno rád proto, protože tady můžu pokecat s podobně postiženýma, nechat si poradit nebo někomu poradit. Prostě sdílet zkušenosti a dojmy. Obecných informací o technice je plnej internet. Přijde mi to takový zbytečný flikování. Chápu, že to vlákno nevlastním a třeba tento druh odkazů někoho zajímá. Já bych se bez nich obešel. Pokud jsi ovšem tu monstrvěc slyšel a zkoušel, tak si rád přečtu, jaký na tebe udělala dojem a jak si vede v porovnání s konkurencí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Tobě se to nelíbí? 

 

Co jsem tak za ty skoro dva roky pochopil, tak takřka nikomu na fóru se nelíbí to tvé nesmyslné tapetování věcmi, se kterými nemáš žádnou zkušenost, a které si každý může na internetu najít sám.

 

Kupř. o tom tvém Porsche Soundbar jsem už přes dvěma týdny četl na Mobilmánii. Ty jsi - pro mne - k této informaci nedodal zhola nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxipesfik

Škoda, že jsi se tu o tom nezmínil, když o tom víš tak dlouho. Určitě by nás bylo více, které by to potěšilo a mohli si o tom více dohledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabel se da prodlouzit. Neco plnotucneho uzavrene konstrukce, treba https://www.audigo.cz/Sluchatka/Domaci-uzavrena/Sennheiser-HD-449

Tak jsou doma, dal jsem jenom pár skladeb na zkoušku, ale zvuk vypadá výborně, na mě až dost klidně tak jsem přidal basy, to jsem celý já :-) Večer dám repeté novou Waterse zeď, tak se těším. Jak je to vůbec se sluchátky, musí se nějak zabíhat nebo můžu od začátku basy a volume na plno? První Sennheisery jsem odpálil u domácího kina během tří let a to moc nahráli, tak si říkám jestli jsem na začátku něco neudělal špatně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sluchatka vetsinou snesou vic nez usi, t.j pokud to prezenes, jako prvni si odpalis svuj sluch

 

Ty Senny nemaji uplne nudny / suchy / vyrovnany zvuk - koukni na porovnani s AKG K701 ktere jsou obecne povazovany za zastupce "sucheho" analytickeho zvuku. Rozumny Zdvih par dB na basech je zadouci, protoze fyziologie vnimani zvuku ze sluchatek je jina nez z reprobeden, hlavne v oblasti basu. Proto se sluchatka ladi tak aby se blizila optimalni cilove frekvencni krivce

http://www.innerfidelity.com/content/headphone-measurements-explained-frequency-response-part-two#xoEy89WH0jWHvu7V.97

post-166-0-32117300-1452020357_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...