Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Outsider.

Na ten serial jsem se moc tesil. Prispely k tomu zdejsi ohlasy, urcite osoba autora literarni predlohy a hodnoceni na CSFD. Po prvnim dilu jsem byl nadseny.

Z tohoto duvodu jsem se rozhodl, ze si tento serial budu davkovat, at ho nezhltam prilis horky.

Predeslu, ze se mi ten serial libil. Nejaka ale tam byla...

Musim se priznat, ze v cca pulce serialu jsem se zamyslel nad tim, kam se podel ten nastup, ktery jsem citil po prvnim dile. Kde je ten najezd a to tajemno? Bude to vir co zabiji, sekta, nebo mimozemstani?

Tento prvni zasek pricitam na vrub scenari, slozitosti postav atd.

Dalsi pokles byl, kdyz byl fyzicky odhalen hlavni bubak. Pocit stisnenosti byl pryc. Vzpomente si na sceny, kdy ten bubak navstivil dum hlavniho detektiva a sedel u nej doma na zidli v kuchyni, nebo kdy se tvar toho netvora mihla v kapuci na obrazovce?

Oproti tomu postavme scenu, kde se bubak z masa a kosti krmi v jeskyni. Jsou to dva rozdilne zpusoby, jak divakovi naservirovat strach. Muj nazor je, ze kdyz nam ukazi bubaka, ten zacne komunikovat s okolim, tak strach pomine. Ke konci nam naserviruji slusnou prestrelku, kde povinne zemre jeden hodny polda, jeden psychotik s ovidentne socialnimi problemy a jeden uspesny pravnik. Hezky vyvazene, hlavne at nejakou skupinu nenastveme.

Na druhou stranu jsem rad, ze jsem tento serial videl, v kostce nebyl spatny.

 

https://www.csfd.cz/film/774835-outsider/prehled/

 

Příště, až budeš rozborovat nějaké dílo.

Tak napiš, něco jako spojler. Pičovole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marosh: mas pravdu, sorac.

Edit: prosim o vymazani, nebo vytvoreni spoileru, diky moc.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ten seriál šetřil a ...No, nic.

Vezmu knihu do ruky. :)

Se fakt omlouvam, jsem si to neuvedomil. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marosh: ok :cheers: dam si pozor priste a za domaci ukol se naucim ty spojlery. Stejne jsem zavreny doma, tak to bude k necemu dobre.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gentlemani...prosvihnul sem to nedávno v kině, tak mě trochu překvapilo s jakou rychlostí se to objevilo 'jinde'. Guy Ritchie opět nezklamal. Stylové postavičky, kulometné tempo dialogů, špetka humoru a akce. 2 hodiny super zábavy v tomto současném domácím arestu. Doporučuji a možná si to dám brzy znovu.

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Farell že hraje stále stejně ?? Tak co potom Nicolas Cage ?? :lol2:  :lol2:

 

No to asi není nejlepší příměr..nebo vlastně naopak je. Ten je úplně děsivej. A to jsem kdysi měl tak rád Wild at heart, teda do tý doby, než jsem měl to smůlu, že jsem to viděl s dabingem Vetchýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Cage hraje uz 20 let jeden debilní pohled vojetýho baseta a tim to hasne. Farell v Gentlemanech vybornej a nejlepsi Hugh Grant, kteremu ta role "zmrdíka" strasne sedi. A naopak mam pocit ze McConaughey hraje jednu a tu samou polohu poslednich par let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...