DadB Odesláno 28. května 2007 Nahlásit Odesláno 28. května 2007 Jenom bych si chtěl ověřit u zkušenejších - jest normální, že moje Seiko, jsou-li na ruce, jdou zcela přesně (opravdu max +/- vteřina za 24 hod), zatímco když je nechám položené, tak s přehledem udělají +55s za den? Dík.
gandalf Odesláno 28. května 2007 Nahlásit Odesláno 28. května 2007 Ano, mechanické hodinky mají jít nejpřesněji /ideálně/ když se nosí. Vyzkoušej si v jaké poloze při odložení jdou nejpřesněji /např. korunkou nahoru, dolu ap./
Ondraj Odesláno 28. května 2007 Nahlásit Odesláno 28. května 2007 no tady se ocení pokud je strojek chronometr
šarik Odesláno 28. května 2007 Nahlásit Odesláno 28. května 2007 Mě se zdá, že minuta rozdílu za den je trochu moc, ne? I když to odpovídá specifikaci výrobce. Je to tím, že kalibr Seiko je horší než ETA?
RomanP Odesláno 28. května 2007 Nahlásit Odesláno 28. května 2007 Jenom bych si chtěl ověřit u zkušenejších - jest normální, že moje Seiko, jsou-li na ruce, jdou zcela přesně (opravdu max +/- vteřina za 24 hod), zatímco když je nechám položené, tak s přehledem udělají +55s za den? Dík. Nevím, jak dlouho je máš, ale nech je zaběhnout (pokud jsou nové). Mě dělali naopak, kdyš jsem je nosil třeba +22 a když ne, tak 0. Nakonec si to sedlo a když je nosím jsem na nějakejch +2 a když ne, tak třeba -1s. Nedovedu si to vysvětlit, ale takovouhle přesnost bych nečekal ani od Omegy s COSC. Tím si mě ohromě získaly a to jsem nechtěl jeden čas o japonských hodinkách ani slyšet. Protože jsou to takový pracovní hodinky a hodinky do nepohody, čekal jsem něco daleko horšího. Vlastně je ani od koupě, mimo jednoho jejich zastavení a přehození datumu, neseřizuju. Druhý kalibr 7S26 mi dělá asi +15s, zatím jsem s tím nic nedělal, je to taky +- každý den stejné a tak by to šlo poladit, o to víc, že jsou WR30 narozdíl od přesných Monster.
jfk Odesláno 28. května 2007 Nahlásit Odesláno 28. května 2007 Mám jedny hodinky s tímto kalibrem a dělají +7 vteřin za den. Kalibr 7S36 mi dělá +20 vteřin za den.
Karol Odesláno 29. května 2007 Nahlásit Odesláno 29. května 2007 moje atlasy +20s bez ohladu na to či ležia alebo ich nosim
RomanP Odesláno 29. května 2007 Nahlásit Odesláno 29. května 2007 moje atlasy +20s bez ohladu na to či ležia alebo ich nosim Mě se to takhle stabilizovalo až po prvním měsíci nošení, teď to taky nehraje moc roli, jestli je nosím, či ne, ale ze začátku to byl velkej rozdíl.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se