Přejít na obsah

Casio Oceanus OCW-S100


Trebus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc pekna recenze. Preju at slouzi. Podobne, jako zde ukazal Murphy97 jsme taky kupovali tatovi zhruba 10 let zpet. To se jeste rada Oceanus prodavala i u nas. Hodinky byly na kovovem tahu, tmavemodry cifernik, ktery hazel zajimave odlesky. Byly moc pekne, akorat byl s nima neustaly problem, ze se zastavovaly. Po trech reklamacich jsme je vratili. Doufam, ze tobe se nic takoveho nestane.

 

 

Zatím slouží dobře. Oceanusy jsou jedny z posledních Casií "Made in Japan", snad to kluci šikovní vyrábí poctivě :-)

 

Byl jsem v ponělí v HK - svět hodinek a paní říkala, že by se oceany měly zase začít u nich prodávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zatim jsem oceany nikde v CR nevidel. Zatim jedu v Citizenech, ovsem desing oceanu me nalamuje.

 

Už jsem potom v HK nebyl, ale myslím, že se u nás pořád neprodávají. Nakonec jsem si je nechal dovézt z JP (Japonečka malá, šikovná)

Připravuju si o tom story. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem potom v HK nebyl, ale myslím, že se u nás pořád neprodávají. Nakonec jsem si je nechal dovézt z JP (Japonečka malá, šikovná)

Připravuju si o tom story. :-)

Tak to jsem zvědav, jaké Oceanusy sis koupil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oceanusy je třeba nakupovat v japonských obchodech, tady na fóru jsou témata, která se tomu věnují.

Jak jsem psal v recenzi, já jsem je koupil na www.seiyajapan.com. K ceně je třeba připočítat clo a dph, které vyměří na celnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Moc hezký. Koukám na fotky Milgaussů, pak na tyhle Casia, pak na Rolexy, pak na Oceanusy. Technologicky za mě vyhrává  Casio, dizajnem- na body za velikost ( 42) vyhrává Casio, Cena? A vítězem se stává...  :clap:

A ještě ti zbyde na nové auto :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne. Třeba Canony kalkulačky za stejnou cenu jsou výrazně lepší než Casio. A top kalkulačky jsou např. HP.

nicméně bez úvodu Casio by žádné kalkulačky Canon v životě neexistovaly, je tam rozdíl cca 30 let tradice a pokud vím, tak třeba Canon nedělá vůbec kategorii Scientific Calculator...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Po dvou letech jsem se rozhodl trochu oživit své vlákno. Hodinky pořád mám a jsem s nimi maximálně spokojen, čas přesný, lumi stále svítí. Snad jen povrchová úprava titanu by mohla být trochu lepší, už jsou na nich vidět šrámy. Ale nosím je denně a kancl diving je nebezpečná disciplína :)

Na závěr pár aktuálních fotek.

 

post-35331-0-72480500-1470573115_thumb.jpg

post-35331-0-18976300-1470573126_thumb.jpg

post-35331-0-29114300-1470573146_thumb.jpg

 

Asijská trojka:

post-35331-0-87541200-1470573162_thumb.jpg

post-35331-0-64380100-1470573135_thumb.jpg

 

A nakonec foto na aktuální téma - imigrant :)

post-35331-0-70788000-1470573177_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...